Seven Creations

Automatyczna pompka do penisa Seven Creations Auto Pump

218,45 zł
257,00 zł
RABAT -15%

+ -

Dyskretna paczka Dostawa od 0zł Nasza gwarancja Tabela rozmiarów Jak pakujemy nasze paczki Zobacz inne produkty marki

Automatyczna pompka do penisa Seven Creations Auto Pump

Ciesz się ekscytującym widokiem, gdy twój penis staje się pełniejszy i mocniejszy dzięki automatycznej pompce do penisa! Zobacz, jak wytwarza się podciśnienie w przezroczystym cylindrze o kolorze dymu, a dzięki centymetrowej skali możesz także ocenić postęp treningu.

Jeśli chcesz zacząć od treningu próżniowego, wystarczy włączyć pompę na czarnym panelu sterowania za pomocą przycisku ON / OFF, jesteś gotowy do pracy! W razie potrzeby można odczytać ciśnienie zmierzone w PSI w dowolnym momencie za pomocą oddzielnie włączonego wyświetlacza. Aby zwolnić ciśnienie z pompy, po prostu naciśnij przycisk POWRÓT POWIETRZA.

Trening dla większego i silniejszego penisa nigdy nie był tak prosty!

Długość całkowita 31 cm
Wodoodporny Nie
Kolor czarny
Rodzaj baterii 4 baterie AAA
Opis nie rozwiał Twoich wątpliwości ?
Zapytaj o produkt

O nas

Venus to nie zwykły sex shop. To nietuzinkowa drogeria erotyczna, gdzie z ogromną pasją i zaangażowaniem dobieramy asortyment, aby sprostał wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy pełną dyskrecję oraz wygodną formę zakupów online. Nasz internetowy sex-shop dedykowany jest wszystkim, którzy poszukują sposobu na wprowadzenie do swojej sypialni nowej energii i świeżych pomysłów.