Pobudzające krople dla kobiet Hot Spicy Girl 20 ml

3-5 dni

75,00 zł

-25%

100,00 zł

Opis nie rozwiał Twoich wątpliwości? Zapytaj o produkt Zadzwoń do nas:
kom. 696 826 764 lub tel. 22 250 00 25
lub napisz: sklep@venus.net.pl

Drukuj

Więcej informacji

Hot Spicy Girl Pobudza sprawność seksualną, zawiera L-argininę i Witaminę C.

Właściwości:

- Poprawia sprawność seksualną

- Stymuluje energięerotyczną

- Poprawia witalność

- Pobudza pożądanie seksualne i poczucie intymności

Hot Spicy Girl to unikalny produkt na rynku, który pobudza w naturalny sposób seksualne pożądanie, oraz dostarcza ożywienia I dodatkowej energii seksualnej. Świetnie nadają się, jako erotyczny stymulant, również poprawiający popęd seksualny.

Jak produkt działa?

Ten unikalny produkt zwiększa w sposób naturalny popęd seksualny. Krople łatwo i szybko absorbowane przez organizm dostarczają impulsów erotycznych. Starannie dobrany skład zapewnia pełne wykorzystanie właściwości L-argininy HCI, głównej substancji aktywnej tego suplementu.

L-arginina HCL pobudza krążenie krwi w narządach płciowych, co ma pozytywny wpływ na aktywność seksualną.

Witamina C zapewnia prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i zapewnia optymalny dopływ energii w organizmie. Wpływa to korzystnie na wytrzymałość fizyczną i energię seksualną, a tym samym zwiększa pożądanie.

Składniki

Zawartość20ml

Składniki zawarte w 3 ml: woda, 40,5 mg L-arginina**, 15 mg witamina C ( w postaci kwasu L-askorbinowego) (18,75%*), substancje konserwujące: E211, E202. *ZDD Zalecana Dzienna Dawka ** ZDD nie oznaczono. Zalecane stosowanie Przed połknięciem umieścić 3 ml (15 kropli) pod językiem, zażywać na 30 minut przed stosunkiem. Nie zażywać więcej niż 3 ml na dobę. Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.

Informacje dodatkowe

To jest suplement diety zawierający Argininę i witaminę C Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej. Dodatek do diety nie powinien być stosowany, jako zamiennik do zróżnicowanej i zrównoważonej diety ani do prowadzenia zdrowego stylu życia. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu

Wyprodukowano Cobeco Pharma Manufacturing B.V., Hertzstraat 2 2652 XX Berkel en Rodenrijs, NL

Klienci, którzy kupili ten produkt, byli zainteresowani również: