Masturbator Twerking Butt Classic

3-5dni

2 124,00 zł

-25%

2 832,00 zł

Opis nie rozwiał Twoich wątpliwości? Zapytaj o produkt Zadzwoń do nas:
kom. 696 826 764 lub tel. 22 250 00 25
lub napisz: sklep@venus.net.pl

Drukuj

Dodatkowe informacje

Materiałcyberskóra
Kolorcielisty

Więcej informacji

CyberSkin Twerking Butt wprowadza masturbację w przyszłość, łącząc wysokiej jakości masturbatory CyberSkin, z których Topco jest znane z technologią wirtualnej rzeczywistości, aby uzyskać w pełni wciągające, bezdotykowe doświadczenia seksualne.
Elastyczny tyłek CyberSkin jest naturalnej wielkości, z realistycznie ukształtowanym sromem i odbytem. Realizm nie kończy się jednak na tym; Twerking Butt zawiera wbudowaną grzałkę, która utrzymuje zabawkę w temperaturze ciała, oraz mechanizm masażu zbudowany wokół każdego z penetrujących kanałów, który bezbłędnie symuluje uczucie ściskania mięśni wokół penisa. Regulowaną funkcję wibracji można również włączyć dla zupełnie innego rodzaju stymulacji.
Sześć trybów masażu i sześć trybów wibracji można łatwo kontrolować za pomocą dołączonego pilota lub kontrolować i dostosowywać za pomocą bezpłatnej aplikacji Twerking Butt na dowolnym smartfonie lub tablecie z systemem Android lub IOS. Aplikacja Twerking Butt może być również używana do synchronizowania funkcji zabawki z filmami, które można oglądać podczas odtwarzania bez użycia rąk, wkładając smartfon do dołączonych wysokiej jakości okularów 3D VR.
PornHub CyberSkin Twerking Butt Deluxe jest dostarczany z samą zabawką, pilotem, ściennym zasilaczem i kablem, konwerterem wtyczki zasilania, zestawem słuchawkowym VR, urządzeniem czyszczącymi torbą do przechowywania.

Klienci, którzy kupili ten produkt, byli zainteresowani również: