Masturbator Autoblow 2+XT A

3-5 dni

707,75 zł

-5%

745,00 zł

Opis nie rozwiał Twoich wątpliwości? Zapytaj o produkt Zadzwoń do nas:
kom. 696 826 764 lub tel. 22 250 00 25
lub napisz: sklep@venus.net.pl

Drukuj

Dodatkowe informacje

Materiałtpe, abs
Długość całkowita24 cm
Kolorinne

Więcej informacji

Nowy wymiar masturbacji - Miękkie usta w tubie
Nowoczesny masturbator dla mężczyzn.
Zafunduj sobie relaks po ciężkim dniu pracy. Nie musisz używać rąk żeby zrobić sobie dobrze, Autoblow zrobi wszystko za ciebie.
Wystarczy że podłączysz masturbator do prądu, włożysz penisa w tubę i ustawisz za pomocą pokrętła prędkość oraz intensywność masturbatora.

Uwaga! Autoblow nie wibruje, system opiera się na przesuwaniu w górę i w dół zestawu korali (3 rzędy). Niesamowity efekt seksu oralnego!

Możesz być spokojny, masturbator jest bardzo bezpieczny, został tak zaprojektowany aby nic się tobie nie stało w trakcie użytkowania.
Tunel Autoblow wykonany jest z wysokiej jakości, miękkiego i bezpiecznego (bez ftalanów) materiału przypominającego w dotyku ludzką skórę (w stylu cyberskóry).
Wkład tunelu jest wielokrotnego użytku, wystarczy że dokładnie go umyjesz wodą z mydłem po użyciu i użyjesz do odkażenia płynu antybakteryjnego. Aby utrzymać wkład tunelu w dobry stanie należy co jakiś czas posypać go talkiem.
Podczas użytkowania możesz położyć Autoblow na brzuchu, trzymać go w ręce lub ustawić go w dowolnym miejscu tak aby było ci wygodnie.
Przed włożeniem penisa do tuby należy nałożyć na niego żel nawilżający na bazie wody, bez tego raczej nie radzimy używać Autoblow.
Obudowę można myć preparatami do czyszczenia plastiku.
Silnik Autoblow przewidziany jest na 500 godzin użytkowania, więc spokojnie wytrzyma nawet najbardziej napalonego użytkownika.
Ze względu że jest to urządzenie podłączane do prądu Autoblow nie jest przeznaczony do użytkowania w wannie lub pod prysznicem. 

Klienci, którzy kupili ten produkt, byli zainteresowani również: