Wibrator Vibe Therapy Zest (4 kolory)

3-5 dni

287,00 zł

Opis nie rozwiał Twoich wątpliwości? Zapytaj o produkt Zadzwoń do nas:
kom. 696 826 764 lub tel. 22 250 00 25
lub napisz: sklep@venus.net.pl

Drukuj

Dodatkowe informacje

Materiałabs, silikon
Długość całkowita29 cm
Średnica3.5 cm
WodoodpornyTak
Rodzaj baterii2 baterie AA

Więcej informacji

Cudowny Wibrator Zest marki Vibe Therapy. Mocny, a zarazem super cichy wibrator. Oferuje trzy programy wibracji, trzy programy pulsacji i jeden program eskalacji – każdy z nich zapewnia wiele godzin zmysłowych wrażeń. Dostępny w różnych wersjach kolorystycznych.

Wibrator Zest marki Vibe Therapy wykonany jest z higienicznego silikonu najwyższej klasy medycznej. Tworzywo to jest najbezpieczniejszym ze wszystkich, które mogą być użyte w produktach erotycznych. Używane jest na co dzień w przemyśle medycznym oraz spożywczym.

Silikon w dotyku jest miękki jak skóra naturalna, szybko się ociepla i pozostaje ciepły dłużej niż inne tworzywa. Tworzywo to jest bezwonne, bez smaku, nieporowate i wolne od środków do zmiękczania. Co więcej, nasze produkty są hipoalergiczne, a w dodatku łatwo się je czyści używając ciepłej wody z dodatkiem mydła.

Wszystkie produkty są zaprojektowane z myślą o współczesnej kobiecie. Ich kształty zapewnią Ci naprawdę terapeutyczne i przyjemne doświadczenia. Spełniają one najwyższe standardy jakości na całym świecie. Reasumując: bezproblemowe, wyszukane, luksusowe, wodoodporne masażery wykonane z silikonu dla Ciebie.

Klienci, którzy kupili ten produkt, byli zainteresowani również: