bool(false)

Pompka wodna do penisa Bathmate Hydromax 7

3-5dni

423,50 zł

-30%

605,00 zł

Opis nie rozwiał Twoich wątpliwości? Zapytaj o produkt Zadzwoń do nas:
kom. 696 826 764 lub tel. 22 250 00 25
lub napisz: sklep@venus.net.pl

Drukuj

Dodatkowe informacje

Materiałpoliwęglan
Długość całkowita29 cm
Średnica5 cm
WodoodpornyTak
Kolorczarny

Więcej informacji

Hydromax 7 (dawniej X30) to najmłodszy członek rodziny Bathmate,
producenta rewolucyjnego narzędzia do powiększania penisa.
Hydromax 7 posiada te same cechy co pozostałe Hydromax, różni się jednak wielkością
Hydromax 7 przeznaczona jest dla Panów o członkach poniżej 19 cm.

Na rynku pojawia się coraz więcej podróbek pompek firmy Bathmate. Producent zmienił nazwy i wygląd pudełek na inne, aby zapobiec podrabiania ich produktów. 

Co oferuje Hydromax 7?
Dzięki nowemu systemowi tłoczenia Bellows Puymp wraz z nowym zaworem do odpływu wody, Hydromax 7 ma większą moc ssania niż pozostałe pompki. Pompka posiada nowy zawór do odpływu wody.
Dzięki elastycznemu miechowi, osiągnięcie takich samych efektów ssania jest możliwe z użyciem mniejszej siły. Ulepszona została także nakładka mocująca pompkę do ciała, dzięki czemu użytkowanie Bathmate jest bardzo komfortowe. Większa przyczepność zapewnia także silniejszy efekt ssania przy tym samym wkładzie siły, co oznacza mniej pompowania, a więcej efektów. 

Nowa funkcja Swivel Bellows umożliwia pełny obrót o 360 stopni.Nowy zatrzask zaworu to najważniejsza zmiana w Hydromax 7 – element ten odpowiada za odpływ wody z pompki. Dzięki dodaniu zatrzasku Super Flow , możesz teraz w dowolnym momencie zamknąć zawór, żeby uniemożliwić odpływ wody. Przeźroczysta miarka z przodu urządzenia umożliwia precyzyjną obserwację osiągniętych wyników.

Co możesz osiągnąć korzystając z pompki wodnej Bathmate?

-  większy penis – wielkość przyrostu długości różni się w zależności od osoby, około 2-7 cm - grubszy penis – partnerzy osób używających Bathmate często twierdzą, że są bardziej zadowoleni z tak pogrubionego członka - większy żołądź – optycznie może stać się dużo bardziej okazały - twardsze wzwody – jak one polepszają współżycie seksualne, o tym nikogo nie należy przekonywać - silniejsze orgazmy – lepiej ukrwiony członek to gwarancja silniejszych orgazmów - brak przedwczesnej ejakulacji - silniejsza erekcja umożliwia lepszą kontrolę nad ciałem w trakcie seksu, co umożliwia pozbycie się problemów z przedwczesnym wytryskiem - ogólny wzrost wytrzymałości seksualnej - Bathmate wzmocni Twoją wytrzymałość seksualną wpływając na polepszenie jakości aktu seksualnego

Klienci, którzy kupili ten produkt, byli zainteresowani również: