Gwen Media

DVD Rubber Starlets

16 5775

36,75 zł
49,00 zł
RABAT -25%

+ -

Dyskretna paczka Dostawa od 0zł Nasza gwarancja Tabela rozmiarów Jak pakujemy nasze paczki Zobacz inne produkty marki

DVD Rubber Starlets

Trzy dziewczyny. Jedna domina, inne młode, słodkie, niedoświadczone w BDSM i uległe. Popatrz jak Pani Jean zamienia je w swoje małe zabaweczki.

Namiętna Anastasia jest ubrana w seksowny, różowy lateks stworzony do pozowania i wystąpień. Wtedy wchodzi nowicjuszka. Zupełnie nie wie co zrobić, jak zareagować. Pani Jean przywiązuje ją do łoża by spokojnie uwodzić Anastasie. Nowicjuszka może jedynie słuchać krzyków ekstazy, ponieważ sama jest mocno przywiązana cienkim lateksem.

Pani Jean zadecydowała o dalszej części gry. Zamieniała więc Anastasie w swoją własną marionetkę, a nowicjuszka może jedynie klęczeć i patrzeć.

OBSADA

Anastasia Pierce, Jean Bardot.

Opis nie rozwiał Twoich wątpliwości ?
Zapytaj o produkt

O nas

Venus to nie zwykły sex shop. To nietuzinkowa drogeria erotyczna, gdzie z ogromną pasją i zaangażowaniem dobieramy asortyment, aby sprostał wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy pełną dyskrecję oraz wygodną formę zakupów online. Nasz internetowy sex-shop dedykowany jest wszystkim, którzy poszukują sposobu na wprowadzenie do swojej sypialni nowej energii i świeżych pomysłów.