Kółko z kolcami dla przyjemności? Recenzja radełka Kink Spice

Czarujemy temperaturą za pomocą szkła od Pipedream – Icicles no.55
21 sierpnia 2019
Luksusowa stymulacja łechtaczki… I nie tylko! Urocze wibratory Luxe!
20 września 2019
Kółko z kolcami dla przyjemności? Recenzja radełka Kink Spice

Kółko z kolcami? Czy taki gadżet może sprawiać przyjemność? Tym razem powiem Ci o gadżetach, których nie używamy codziennie. Które nie są niczym co wejdzie w naszą rutynę, ani tym bardziej w nawyk sypialniany. Radełko, co to właściwie jest i do czego służy?   Te o którym mówimy nie jest tym do krojenia pizzy, ani niczego innego-służy do masażu. Inaczej zwane kołem Wartenberga, może sprawić nam trochę bólu, za to wiele przyjemności.

Contents

Ciekawe? Zostań i przeczytaj!

Na pewno wiesz jak to jest czuć coś dziwnego. Czego nie umiesz zdefiniować i nie wiadomo dlaczego jest to dla Ciebie przyjemne. Każdy to zna, na pewno ci, którzy lubią zapach benzyny czy farby lub widok ściskanych piłek antystresowych, z których wypływają kolorowe kulki(mam nadzieję, że nie tylko ja jestem fanką tych rzeczy). Podobne odczucia można mieć z radełkiem, przynajmniej ja to czułam.

Używając go po raz pierwszy, kiedy po prostu przesuwałam kolcami po ciele chciałam przestać, bo było to dziwne uczucie mrowienia. Jednak czułam jednocześnie przyjemność i ekscytację.

Zabawka mnie zaciekawiła więc wróciłam z nią do domu. Zaciekawiła na tyle, że teraz buduję małą kolekcję, którą pokażę Ci i opiszę.

Jakie są rodzaje radełek?

W mojej kolekcji goszczą radełka metalowe, plastikowe, z grubszymi i chudszymi kolcami, z pojedynczymi kółkami lub w konfiguracji kilku. No i właściwie taki jest ich główny podział widoczny gołym okiem. Całą resztę możemy określić dopiero po dotknięciu zabawki.

 

Moim zdecydowanym numerem jeden jest potrójne, jego dotyk jest skupiony w jednym obszarze, ale niezbyt wąskim jak w przypadku pojedynczej obręczy. Kolce są ostre, ale tak jakby tępe. Nie wiem jak to opisać, ale kolce przesuwają się po skórze gładko. Żadne nie jest odczuwalne osobno tylko czuję jakby przesuwało się po ciele jedno długie ostrze. To jest jak najbardziej na plus. Gadżet jest dość ciężki i bardzo dobrze, bo to w końcu metal!

Urozmaicenie w sypialni.

Jest wykonany porządnie, nie chwieje się, kółeczka nie wypadają z uchwytu i dodatkowo jest pokryty lakierem, który nadaje zabawce charakteru i prezentuje się elegancko. Położone na białej pościeli tuż obok olejku do masażu jest doskonałą sugestią dla partnera.

Kółko z kolcami dla przyjemności? Recenzja radełka Kink Spice
 

Specjalnie dla Ciebie to sprawdziłam i działa! Spróbuj w domu, a z pewnością dostaniesz to czego pragniesz. Kolekcja Kink od Doc Johnson to na prawdę solidne gadżety z pięknym, pikantnym designem. A radełka od nich: 3-i 5-obręczowe, są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Od opakowania, które choć nie jest zbyt porządne to jest chociaż wizualną wizytówką produktu, aż po wykonanie i precyzję. Wiesz już, że moim ulubieńcem jest potrójne radełko, a to z pięcioma obręczami?

Plecy, szyja, dłonie, dekolt.

Jest fajne, choć doznania podczas używania są jak dla mnie zbyt rozproszone na skórze, jest ono po prostu zbyt szerokie. Jeżeli chodzi o ostatnie metalowe, pojedyncze to jest godnym zastępcą mojego ulubieńca, jest dość ostre,doznania są skupione w konkretnym miejscu i o tyle co na plecach będzie zbyt delikatne, o tyle na  szyi, dłoniach, dekolcie sprawdza się idealnie.

Kółko z kolcami dla przyjemności? Recenzja radełka Kink Spice

Pudełeczko i sposób zapakowania nie powala na kolana, ale produkt jest solidny.Ostatnie radełko zasługuje na osobną kategorię. Jego rękojeść jest lekka i plastikowa, przez co gadżet wydaje się być bardzo niepozorny. To dlatego zdziwił mnie ból, kiedy dotknęłam nim skóry po raz pierwszy.

Kolce są metalowe, cienkie i bardzo ostre, jest ich tak wiele, że z daleka wygląda jakby był jeden na drugim. Maleńkie szpileczki wyglądały na tak delikatne, że od razu przycisnęłam radełko mocniej do skóry i to był błąd. Kolce przecięły skórę dłoni i nie dały ani trochę przyjemności, jednak gdy spróbowałam użyć zabawki po raz drugi, byłam już bardziej świadoma tego, co trzymam w ręku i dociskając radełko delikatnie odczułam ogromną przyjemność!

W przeciwieństwie do wszystkich pozostałych to nie daje żadnego konkretnego uczucia ostrza, za to pozwala poczuć łaskotanie i subtelne mrowienie. Świetny gadżet na nieco bardziej figlarny wieczór, choć ja nie radzę używać go zbyt intensywnie, bo może pozostawić po sobie ślad. Jeżeli lubisz ostre zabawy to radełko od Ouch! Będzie dla Ciebie idealne, jednak jeżeli chcesz spróbować czegoś nowego, wznieść swoje masaże igrę wstępną na wyższy poziom to zacznij jednak od serii Kink.

Mam nadzieję, że zaspokoiłam Twoją ciekawość i że po przeczytaniu zechcesz szybko przekonać się na własnej skórze, jak to jest! Tym czasem zapraszam Cię na zakupy w sklepie Venus, gdzie znajdziesz ogromny wybór radełek i innych zabawek.

Radełko Kink Spike Solid Metal Pinwheel - 3 Wheels możecie zobaczyć tutaj

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Created with Visual Composer