Przyjemny trening, którego nie nauczą Cię na siłowni, czyli kulki gejszy od OVO

Przedwczesny wytrysk- jak sobie z nim radzić ?
10 czerwca 2019
Zniewolenie w wydaniu skórzanym, czyli bydgoski Leder i jego kajdanki
24 czerwca 2019

Cześć !

 

Dziś post o gadżecie trochę dla przyjemności, a trochę dla zdrowia. Kulki waginalne służące do ćwiczeń mięśni dna miednicy lub powszechniej nazywane kulkami gejszy-pozwolą Ci pozostać w formie tam na dole!

Zainteresowana? Czytaj dalej.

Kulki firmy OVO to pierwsze kulki z jakimi miałam do czynienia i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że są idealne dla kobiet początkujących, ale teraz wiem, że także dla tych bardziej zaawansowanych.Producent oferuje nam zestaw kulek progresywnych wykonanych z silikonu i tworzywa ABS. Są zaprojektowane tak, by idealnie dopasować się do kobiecego ciała, a więc są bardzo wygodne. W eleganckim pudełku znajdziesz 4 kulki: 2 przejrzyste o wadze 35g, oraz 2 metaliczne o wadze 45g. Wszystkie kulki mają średnicę 36 mm oraz posiadają w środku drugą mniejszą kuleczkę, która w trakcie ruchu drga i zmusza mięśnie do ćwiczeń. Dzięki temu Twoje mięśnie nie przyzwyczają się zbyt szybko do ciężaru oraz będziesz mogła dozować intensywność ćwiczeń.Producent daje nam do wyboru trzy kolory-różowy, niebieski oraz czarny. Ovo to przede wszystkim komfort noszenia,możliwość regulacji ciężaru, bezpieczeństwo i nowoczesny design.

 

Pokaże Ci jak prezentują się te kulki:

 

 

Piękne, prawda? Ale wygląd to nie wszystko. Zacznijmy może od użytkowania, ponieważ jest to czysta przyjemność. Przed i po każdym użyciu umyj kulki żelem do higieny intymnej lub specjalnym cleanerem do zabawek i osusz. Jako początkująca zestaw ze sobą dwie przejrzyste kuleczki, zaaplikuj(użyj lubrykantu, aby nic Cię nie obtarło) i noś! Pamiętaj, leżąc z kulkami w sobie nic nie ćwiczysz-zacznij od chodzenia po domu, możesz sprzątać w pokoju lub gotować obiad. Kuleczki będą wywierały nacisk, a Twoje mięśnie będą musiały je utrzymać. Zaciskaj mięśnie i w czasie treningu ucz się kontroli, to przyda Ci się na pewno w sypialni, a Twój partner z pewnością poczuje różnicę. Daj sobie czas, zacznij od kilku minutowego treningu i nie zniechęcaj się, ponieważ kulki w ręku nie są ciężkie, ale na dole poczujesz ich wagę. Z czasem zacznij wydłużać czas ćwiczeń oraz rodzaj aktywności. Gdy poczujesz się nieco pewniej rób przysiady z kulkami (to tylko brzmi lekko, uwierz mi),a później może pobiegaj? Kiedy uznasz, że ten ciężar to już dla Ciebie za mało zmień jedną z kuleczek na te metaliczną i ćwicz tak, jak do tej pory. Oczywiście sama sobie ustalasz rodzaj treningu oraz czas jego trwania, ważne jest jedno-regularność. Ustal sobie godziny swojego treningu i pilnuj ich, by uzyskać jak najlepsze efekty.

 

 

No dobra, wiadomo co i jak, ale czy na pewno wiadomo po co? Przejdę teraz do najważniejszego i jestem pewna, że nakłonię Cię do zakupu.

Kulki gejszy pomagają nam wyćwiczyć mięśnie kegla, a co za tym idzie budujemy umiejętność świadomego zaciskania i rozluźniania mięśni. Ta umiejętność spodoba się Twojemu partnerowi-podczas penetracji spróbuj zaciskać mięśnie, a zobaczysz jak Twój partner rozpływa się z rozkoszy.Przekonana, czy wciąż nie do końca? Kolejną sprawą jest to, że kulki pomogą Ci osiągać lepsze orgazmy. Myślę, że po tym argumencie nie muszę więcej mówić, ale chcę byś wiedziała wszystko więc po krótce o innych profitach pochodzących z korzystania z kulek. Pomogą one zwalczyć problem nie trzymania moczu i popuszczania, Twoje miesiączki mogą stać się mniej bolesne, a w przyszłości poród będzie dla Ciebie lżejszy. Trenuj, czerp jeszcze większą satysfakcję z seksu,inie zaprzątaj sobie głowy problemami natury kobiecej-może być Ci lepiej i lżej, więc zacznij jak najszybciej!

Podsumujmy, super kulki nie tylko dla początkujących, ale też dla zaawansowanych. Typ‘’grzechotka’’ pozwalający na intensywny trening, anatomiczny kształt, piękne kolory, materiał bezpieczny dla ciała, a to wszystko w eleganckim pudełeczku. Czego więcej potrzeba? Nie zastanawiaj się tylko zamów Ovo L1w sklepie Venus i ciesz się efektami ćwiczeń!

 

Udanych i przyjemnych treningów !

 

Ten model jest dostępny na naszej stronie: venus.net.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *