Wibrator dla par – recenzja Satisfyer Double Joy

Elektrostymulacja, czy jest się czego bać? Recenzja wibratora Impulse Intimate E-Stimulator
23 lutego 2020
Wkrocz w zabawy analne z wibracją – recenzja ToDo Bland
7 lutego 2023

Coraz częściej poszukujemy gadżetów, które sprawdzą się w trakcie seksu partnerskiego i będą stymulować obydwie strony jednocześnie. Naprzeciw wymaganiom klientów przyszła kultowa firma Satisfyer, która wypuściła multum różnorodnych stymulatorów przeznaczonych specjalnie dla par, w tym model Double Joy, na którym dzisiaj się skupię.

Contents

Materiał i wykonanie

Double Joy jest udoskonaloną wersją poprzednich wersji stymulatorów dla par. Cały jest  z silikonu medycznego o wykończeniu platynowym, natomiast panel sterowania  jest z tworzywa ABS. Dzięki temu zabawka jest jedwabista i super przyjemna w dotyku. Stymulator jest zasilany ładowarką magnetyczną, dzięki czemu śmiało użyjesz go pod prysznicem czy też w wannie. Wibrator posiada aż 10 podstawowych trybów wibracji, więc na pewno znajdziesz odpowiedni tryb dla siebie.

Dodatkowym plusem jest estetyczne opakowanie, które zapewnia producent i które idealnie sprawdzi się jako prezent!

W parze czy solo?

Stymulatory dla par teoretycznie przeznaczone są do korzystania w czasie seksu penetracyjnego. Są one w kształcie litery U – mniejsza część umieszczana jest w pochwie, a większa na łechtaczce oraz wargach sromowych. Podczas stosunku pod mniejszą część wsuwamy penisa, dzięki czemu stymuluje on również osobę penetrującą. Double Joy sprawdzi się również jako gadżet do używania w pojedynkę, ponieważ zapewni on dosyć intensywną stymulację łechtaczki.

Stymulator od Satisfyera jest całkiem elastyczny, dzięki czemu dopasowuje się do anatomii większości osób korzystających z gadżetu. Jego kształt sprawia, że dostosowuje się do większości pozycji, więc nie wysuwa się w trakcie stosunku partnerskiego. Jego intensywne wibracje będą stymulować zarówno łechtaczkę, obszar G znajdujący się na przedniej ściance pochwy oraz członek osoby partnerskiej.

Aplikacja

Dla mnie największą zaletą produktów firmy Satisfyer jest ich aplikacja. W przypadku Double Joy jest ona bardzo praktyczna. Stworzymy tam nowe tryby, sterujemy głosem lub łączymy się ze swoim kontem na Spotify. Opcje te dają niesamowitą różnorodność i pozwalają dopasować wibracje do swoich konkretnych wymagań. Wiele zabawy daje również tryb sterowania na żywo – dzięki niemu jedna osoba może przejąć całkowitą kontrolę nad zabawką. Niedawno firma wprowadziła funkcję „Historie Remotyca”, która pozwala na stopniowanie wibracji wraz upływem opowiadanej historii. Jest to świetna opcja na wieczory spędzane na samomiłości lub jako urozmaicenie gry wstępnej partnerów.

Jak się sprawuje Double Joy?

Jest to zdecydowanie produkt godny uwagi! Moim zdaniem ma on najlepszy kształt ze wszystkich stymulatorów dla par, które wyprodukował Satisfyer. Podczas stosunku bardzo fajnie stymuluje obydwie strony, wzmacnia doznania. Przy tego typu zabawkach korzystaj z lubrykantu, ponieważ bez niego powstają otarcia błony śluzowej. Produkt nie wysuwa się podczas zmian pozycji, co było bardzo miłym zaskoczeniem!

Podczas użytkowania solo Double Joy wystąpił drobny problem z wysuwaniem się zabawki. Stymulacja łechtaczki była intensywna oraz przyjemna, jednak stymulacja wewnątrz była zdecydowanie delikatniejsza, gdyż gadżet nie był odpowiednio dociskany do przedniej ścianki pochwy. Stymulator dla par, jak sama nazwa wskazuje, sprawdzi się najlepiej podczas seksu partnerskiego, jednak jeżeli jesteście fanami stymulacji łechtaczki, to będzie również przyjemnym stymulatorem zewnętrznym.

Wibator Satisfyer Double Joy możesz zobaczyć tutaj:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Created with Visual Composer