Targi Shots Goes Wild w Holandii – nowości na rynku erotycznym

Szkolenie dla pracowników z marki Womanizer – gadżetów stworzonych by dawać orgazm
29 maja 2023
targi orion
Targi Orion we Flensburgu 2023r. Business meets pleasure.
3 lipca 2023
targi shots

Shots Goes Wild

W dniach 23-26 maja odbył się niepowtarzalny event oraz targi Shots Goes Wild! Targi odbyły się w parku safari w Holandii. Każdy z odwiedzających mógł podziwiać ze swojego balkonu żyrafy, zebry oraz lwy. Stąd też motyw przewodni całego wydarzenia – dzikie zwierzęta. Gdy tylko otrzymaliśmy informację o wydarzeniu spakowaliśmy nasze walizki i wyruszliśmy w drogę.

Na miejscu czekał na nas bardzo napięty harmonogram. Od porannych godzin zwiedzaliśmy centrum eventowe, rozmawialiśmy z przedstawicielami największych firm gadżetów, ale mieliśmy również chwilę na integrację oraz zwiedzanie parku safari.

Każdy z producentów przedstawiał nowości, które dopiero będą wprowadzać na rynek. Mogliśmy porozmawiać o marce, zobaczyć najlepiej sprzedające się produkty oraz zadawać pytania. Jest to świetna okazja żeby lepiej poznać markę i uzyskać dokładne szkolenie na temat poszczególnych produktów. Mieliśmy również okazję poznać innych właścicieli oraz pracowników salonów erotycznych, co pozwoliło nam porozmawiać o naszych różnorodnych doświadczeniach.

Wszystkie produkty opisane w artykule, które widzieliśmy na Shots Goes Wild znajdziecie TUTAJ 🙂

Coś dla każdego

Na targach Shots Goes Wild mieliśmy ogromną różnorodność firm, od najbardziej rozpoznawalnego Satisfyera oraz firmy Pjur, po mniejsze marki, które dopiero wkraczają na rynek europejski. Zdecydowanie najciekawsze prezentacje miały marki Doc Johnson, XR Brands, G Vibe oraz Le Desir.  Oprócz tego mieliśmy marki zajmujące się produktami dla osób nieheteronormatywnych, np. Prowler. A także fluorescencyjna seria zabawek od Ouch, czy eleganckie Zalo. Jakość ich produktów była wręcz niesamowita, dlatego też wszystkie wyżej wymienione marki możecie znaleźć w naszych sklepach.

Czas na nowości!

Zdecydowanie naszą uwagę przykuły produkty marki VIVE, które oferują multum nowych technologii oraz modeli zabawek erotycznych. Wibrujące strap-ony bez pasków, stymulatory dla par o całkowicie innowacyjnym kształcie, czy masażery z wymiennymi końcówkami oraz opcją stymulacji bezdotykowej łechtaczki, to tylko wierzchołek produktów, jaki oferuje VIVE. Wszystkie produkty są bardzo eleganckie oraz co najważniejsze – w pełni bezpieczne.

Na stoisku Le Desir mogliśmy zobaczyć przepiękne bodystockingi, które przebijają na głowę wszystko co dotychczasowo zostało wprowadzone na rynek. Ich wzory są niezwykle oryginalne, a materiał jest miękki i faktycznie wytrzymały. Dodatkowo mają bardzo szeroką gamę kolorystyczną, od klasycznej czerni, przez odcienie turkusu i różu, aż do fluorescencyjnej zieleni.

Dużą ciekawość wzbudziło w nas stoisku Nuei Cosmetics, które oferowało bardzo ciekawe lubrykanty z naturalnymi składnikami. Są to produkty bardzo wydajne i hipoalergiczne. Nuei Cosmetics posiada całą gamę produktów na bazie CBD oraz olejku konopnego, w tym żele stymulujące, które faktycznie zapewniają bardzo intensywne doznania.

Ciekawostki

W trakcie targów dowiedziałyśmy się bardzo dużo nowych rzeczy. Przedstawicielka Satisfyer poinformowała nas, że na całym świecie najlepiej sprzedającym się produktem jest Pro 2, natomiast w Polsce wciąż króluje Pingwinek. W naszym kraju jest to model kultowy.

Dowiedziałyśmy się również, że firma Aneros wykonuje zabawki nie z klasycznego tworzywa ABS, a z plastiku medycznego, który jest dużo bezpieczniejszym materiałem. Oprócz tego mają całą serię, której procent sprzedaży jest przeznaczana na fundacje wspomagające profilaktykę nowotworu prostaty.

Podsumowując

Całe wydarzenie było niesamowitym doświadczeniem! Możliwość  zobaczenia nowych produktów oraz rozmowa z przedstawicielami marki dała nam bardzo dużo nowych informacji, które możemy wykorzystać w naszych sklepach. Dzięki temu jesteśmy w stanie wprowadzić dla Was nowości oraz najlepsze produkty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Created with Visual Composer