Impreza fetyszowa. Shibari By Night vol. XV

Spanking – zabawa z klapsami. Czy to coś dla Ciebie?
27 maja 2022
Czy każdy Kink to Fetysz?
5 lipca 2023

Contents

Coś dla miłośników krępowania…

W ostatnim czasie Shibari zdecydowanie zyskuje na popularności. Sztuka wiązania jest aktem niezwykle estetycznym, który wpisuje się w gusta coraz większej ilości osób. Oprócz aspektów wizualnych wiele osób ceni Shibari za możliwość skupienia się na konkretnych doznaniach oraz na własnym ciele, natomiast niektórzy wplatają sznurki w kontekst bardziej erotyczny. Organizatorzy Shibari By Night pozwalają na zjednoczenie się wszystkich miłośników sznurków w jednym miejscu!
Impreza odbywa się cyklicznie na Scenie Berlin w Krakowie. Edycja XV odbyła się 24 września 2022 roku.

Co się działo w trakcie?

Shibari By Night obfituje w różnych wystawców, którzy prezentują swoje kinky produkty lub sponsorują nagrody. Oczywiście nie mogło zabraknąć tam nas, czyli sklepu Venus! Natomiast można było spotkać również fantastyczne marki oferujące gorsety czy japońskie oraz włoskie liny dedykowane tej sztuce.
Oprócz tego S.B.N. co edycje pokazuje niesamowite pokazy oraz oferuje strefę do zabaw. Pierwsza, oficjalna część wieczoru prezentuje różnorodnych artystów. Na XV edycji mogliśmy obserwować sensualny, emocjonalny pokaz „Zahaczając o Shibari” wykonany przez Shibari Fukku. W czasie występów nie mogło również zabraknąć klasycznego pokazu sztuki wiązania w wykonaniu Gordiasa, a także pięknego, artystycznego performance na kole od Amfitryty, która jest mistrzynią Polski w gimnastyce artystycznej.
Po części oficjalnej scena zamienia się w miejsce z licznymi miejscami do podwieszania, dzięki czemu wszyscy chętni uczestnicy mogą spróbować swoich sił jako rigger lub rope bunny.
Na antresoli natomiast znajduje się play room wyposażony meblami od Satyra – jednego z organizatorów. Zaraz obok znajdziecie fantastyczne floggery, packi oraz szpicruty od Saddler-DArt. A wisienką na torcie jest strefa do bezpiecznego polewania woskiem. Są to stałe elementy każdego S.BN, więc warto się z nimi zapoznać!

Venus na Shibari By Night

Sieć Venus od pewnego czasu zapewnia uczestnikom wspaniałe, fetyszowe nagrody za udział w konkursie. Udział może wziąć każdy uczestnik, który ma fetyszowe/kinkowe przebranie. Im oryginalniej tym lepiej! W konkursie możecie wygrać różna maski, kneble, koszulki, floggery i inne akcesoria.

Podsumowując

S.B.N jest fantastycznym eventem zrzeszającym w przyjaznym, kulturalnym środowisku fanów tej wyjątkowej sztuki. Organizatorzy na każdej edycji podnoszą poprzeczkę coraz wyżej organizując wspaniałe pokazy, konkursy i zapewniając uczestnikom niezapomnianą rozrywkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Created with Visual Composer