VENUS-O firmie

 

Historia firmy

Firma Lamirex powstała w 1994 roku. W początkowej fazie zajmowaliśmy się sprzedażą hurtową szerokiej gamy akcesoriów erotycznych, kaset video i bielizny. Nawiązaliśmy kontakty z najbardziej znanymi dystrybutorami w Europie. Wysokiej jakości towary szybko pozwoliły nam zyskać zaufanie i uznanie klientów oraz odbiorców w całym kraju. Z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy jednymi z pionierów rynku erotycznego w Polsce.

W roku 1997 przenieśliśmy się do nowej siedziby w Łomiankach pod Warszawą, w której funkcjonujemy do dnia dzisiejszego. Kilkunastoletnia działalność dostarczyła nam wielu doświadczeń i doskonałej znajomości branży erotycznej. Jako jedna z trzech działających na rynku polskim hurtowni szybko zyskaliśmy dużą ilość stałych klientów.

Rok 2004 przyniósł spore zmiany. Postanowiliśmy otworzyć własne, dobrze i fachowo zaopatrzone sklepy. Na chwilę obecną posiadamy już sześć własnych salonów pod wspólną nazwą Venus. W planach mamy otwieranie kolejnych w największych miastach Polski.

W 2007 roku doceniając wagę i rolę rynku internetowego, otworzyliśmy nasz pierwszy sklep on-line, posiadający w swojej ofercie kilkanaście tysięcy pozycji asortymentowych. Obecnie firma Lamirex dysponuje kilkoma sklepa
mi internetowymi o różnej tematyce.

Bogata oferta, konkurencyjne ceny, wieloletnie doświadczenie oraz dbałość o satysfakcję Klienta to cechy, dzięki którym jesteśmy jednym z liderów rynku erotycznego w Polsce.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej www.lamirex.pl

 

Dane firmy Lamirex:

Właściciele:Krzysztof Wiśniewski, Iwona Kozłowska
Adres:

ul. Warszawska 26
05-092 Łomianki
Polska

Telefon:+48/22/250 00 25
E-mail:lamirex@lamirex.pl
NIP EU:PL5271008157
REGON011994584
Konto bankowe: mBank 46 1140 2004 0000 3302 5683 8122


Firma zarejestrowana jest w Urzędzie Miasta i Gminy Łomianki pod numerem ewidencyjnym 7600

 

Centrum dystrybucji

Siedziba firmy Lamirex w Łomiankach pełni funkcję centrum dowodzenia wszystkimi sklepami Venus. Celem nadrzędnym biura jest dostarczanie nabywcom właściwych produktów, w wymaganej jakości, w odpowiednim dla nabywców czasie i miejscu. Tutaj trafia cały zamawiany towar, a zespół biurowy dba o właściwe zaopatrzenie salonów.
Biuro wysyła również paczki przeznaczone dla Klientów sklepów internetowych.