Erotic Store Venus Wrocław Rynek facebook instagram

ul. Krupnicza 6-8
50-074 Wrocław

Czynne od poniedziałku do soboty w godz 10:00 - 21:00

Odwiedź sex shop we Wrocławiu na rynku!

Niezależnie od tego czy mieszkasz we Wrocławiu czy bywasz w nim turystycznie, nasz Sex Shop Venus jest miejscem na mapie Wrocławia, które koniecznie musisz odwiedzić!

Zapraszamy do sklepu z asortymentem potrzebnym do spełnienia Twoich najskrytszych fantazji. Tu znajdziesz najnowsze gadżety z branży erotycznej. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – subtelne gadżety dla nieśmiałych i ostre dla odważnych! W naszym salonie zaopatrzysz się w gadżety, które świetnie urozmaicą Twoje życie seksualne. Oferujemy szeroki wybór wibratorów, stymulatorów, gadżetów analnych czy afrodyzjaków. Z pewnością oczarują Cię również półki wypełnione po brzegi niezwykle zmysłową bielizną i fantazyjnymi przebierankami

Bogata kolekcja butów w sex shop Venus

W naszej ofercie jako jedyni we Wrocławiu posiadamy stacjonarnie buty marki Pleaser, które z pewnością oczarują Cię swoim niebywałym stylem, kolorami oraz fakturami. Obuwie idealnie sprawdzi się nie tylko jako gorący element Twojej łóżkowej stylizacji, ale również świetnie poradzi sobie z urozmaiceniem tych codziennych czy wieczorowych. Buty Pleaser są wprost stworzone do tańca, a ich wygoda zapewnia komfort podczas codziennego użytkowania.

U nas znajdziesz wiele ciekawych gadżetów przeznaczonych dla kobiet, mężczyzn oraz par, dzięki którym możesz poznać swoje ciało od zupełnie innej strony.

Szeroki wybór w naszym sklepie erotycznym

Nasz doskonale zaopatrzony sex shop jest idealnym miejscem do wspólnych zakupów dla par jak i dla spragnionych wrażeń singli! Bez obaw. Atmosfera w naszym sklepie jest całkowicie dyskretna i komfortowa. Jeśli jednak preferujesz zakupy internetowe, zamów interesujące Cię produkty przez naszą stronę internetową oszczędzając przy tym na kosztach dostawy! Profesjonalna obsługa z ogromną chęcią pomoże Ci w doborze odpowiednich gadżetów lub prezentów dla Ciebie lub osoby bliskiej Twemu sercu oraz sprawi by Twoja wizyta w naszym sklepie była naprawdę satysfakcjonująca. Serdecznie zapraszamy!!

Zobacz produkty dostępne w
salonie Venus we Wrocławiu, ul Krupnicza 6-8
Aktualne promocje

Wirtualny spacer