Erotic Store Venus Wrocław Rynek facebook instagram

ul. Krupnicza 6-8
50-074 Wrocław

Czynne od poniedziałku do soboty w godz 10:00 - 21:00

Niezależnie od tego czy mieszkasz we Wrocławiu czy bywasz w nim turystycznie, nasz Sex Shop Venus jest miejscem na mapie Wrocławia, które koniecznie musisz odwiedzić!

Zapraszamy do sklepu z asortymentem potrzebnym do spełnienia Twoich najskrytszych fantazji. Tu znajdziesz najnowsze gadżety z branży erotycznej. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – subtelne gadżety dla nieśmiałych i ostre dla odważnych! W naszym salonie zaopatrzysz się w gadżety, które świetnie urozmaicą Twoje życie seksualne. Oferujemy szeroki wybór wibratorów, stymulatorów, gadżetów analnych czy afrodyzjaków. Z pewnością oczarują Cię również półki wypełnione po brzegi niezwykle zmysłową bielizną i fantazyjnymi przebierankami

W naszej ofercie jako jedyni we Wrocławiu posiadamy stacjonarnie buty marki Pleaser, które z pewnością oczarują Cię swoim niebywałym stylem, kolorami oraz fakturami. Obuwie idealnie sprawdzi się nie tylko jako gorący element Twojej łóżkowej stylizacji, ale również świetnie poradzi sobie z urozmaiceniem tych codziennych czy wieczorowych. Buty Pleaser są wprost stworzone do tańca, a ich wygoda zapewnia komfort podczas codziennego użytkowania.

U nas znajdziesz wiele ciekawych gadżetów przeznaczonych dla kobiet, mężczyzn oraz par, dzięki którym możesz poznać swoje ciało od zupełnie innej strony.

Nasz doskonale zaopatrzony sex shop jest idealnym miejscem do wspólnych zakupów dla par jak i dla spragnionych wrażeń singli! Bez obaw. Atmosfera w naszym sklepie jest całkowicie dyskretna i komfortowa. Jeśli jednak preferujesz zakupy internetowe, zamów interesujące Cię produkty przez naszą stronę internetową oszczędzając przy tym na kosztach dostawy! Profesjonalna obsługa z ogromną chęcią pomoże Ci w doborze odpowiednich gadżetów lub prezentów dla Ciebie lub osoby bliskiej Twemu sercu oraz sprawi by Twoja wizyta w naszym sklepie była naprawdę satysfakcjonująca. Serdecznie zapraszamy!!

Zobacz produkty dostępne w
salonie Venus we Wrocławiu, ul Krupnicza 6-8
Aktualne promocje

Wirtualny spacer