Pokaż wszystkie filtryUkryj filtry
1 - 25 z 25

Seksowne pantofle erotyczne Pin Up Couture dla kobiet

Ta seria butów Pleaser  została zainspirowana modą retro, co w połączeniu z dodaniem współczesnych dodatków sprawia, że pantofle erotyczne Pin Up Couture to świetny wybór zarówno do podniecającego stroju do łóżka, jak i kreacji na co dzień.

Ich styl charakteryzuje się mocnymi kolorami, wysokimi obcasami i platformami, a szpilki często posiadają zalotne wycięcie na palce. Dostępne w internetowym sklepie erotycznym produkty mają wiele zalet zwłaszcza w sypialni, ponieważ wysmuklają nogę i zarysowują uda, co ma korzystny wpływ na całą sylwetkę. To świetny pomysł, by zaskoczyć partnera ciekawym strojem, zwłaszcza jeśli ostatnio w łóżku zaczyna wiać nudą. Często niewielki seksowny dodatek może rozbudzić uśpioną namiętność.

Styl Pin Up z pantoflami erotycznymi

Wybierając podniecające buty do łóżka, warto skorzystać z oferowanej przez internetowy sklep erotyczny kolekcji pantofli Pin Up Couture. Wykonano je opierając się na wizerunku ikon mody i seksapilu lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych, dlatego bez problemu uda Ci się rozpalić wyobraźnię partnera, zwłaszcza jeśli zestawisz je z innymi gadżetami, jakie ma sex shop Venus. Duża ilość wzorów, kształtów i dekoracji pozwala na dowolność w wyborze pozostałych elementów garderoby. Dzięki temu jedna para pantofli Pin Up Couture często pasuje do różnych kreacji.

Aby dopełnić całości takiej stylizacji, dodaj do sexy butów podniecające ubrania w paski, prążki lub groszki, ozdobione kokardkami, paskami, a także motywami owocowymi. Kolorystycznie warto postawić na różowy, niebieski, biały i czerwony.