Wysyłka 24h


Produkty dostępne na naszym magazynie są oznaczone symbolem 24h.

Jeśli przy produkcie nie widnieje dany symbol, to oznacza, że produkt został wyprzedany i czas oczekiwania może się wydłużyć. Zazwyczaj wynosi 48h. Przy każdym produkcie jest wskazany czas oczekiwania.

W trosce o zadowolenie naszych klientów, staramy się realizować zamówienia jak najszybciej. Czas wysyłki dotyczy dni roboczych od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

 


Wysyłka:

- kurier DHL

- kurier DPD

- Inpost

- Poczta Polska

 

Wysyłka od 0 zł

Każde zamówienie możemy dostarczyć za darmo do punktu odbioru. Wystarczy, że podczas składania zamówienia wybierzesz „Odbiór osobisty - Salon Venus” i zaznaczysz jeden z naszych sklepów stacjonarnych jako opcję dostawy.

Po zrealizowaniu Twojego zamówienia, przekażemy je do wybranego przez Ciebie salonu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą, przed wysłaniem zamówienia, aby potwierdzić, czy sposób dostawy i wybrany przez Ciebie punkt nie uległ zmianie, oraz otrzymasz od nas telefon, gdy Twoja paczka będzie gotowa do odbioru w punkcie, który wybrałeś.


W każdym z naszych salonów stacjonarnych masz możliwość, otworzenia paczki, sprawdzenia zamówienia, obejrzenia zamówionego produktu oraz przymierzenia w przypadku kostiumów, przebrań.


Jeśli produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz zrezygnować z zamówienia na miejscu lub zrealizować jego część.