Pokaż wszystkie filtryUkryj filtry
1 - 21 z 21

Tabletki na zwiększenie ilości spermy (nasienia)

Jeśli zależy Ci na zwiększeniu obfitości wytrysków, wypróbuj tabletki i kremy na nasienie. Dzięki nim Twój organizm zostanie pobudzony do tego, by wytwarzać więcej spermy. Specjalny skład tych suplementów diety, jakie oferuje erotyczny sklep internetowy Venus, wzbogaca jadłospis o trudne do pozyskania pierwiastki, takie jak cynk i selen. Grają one ważną rolę w procesie spermatogenezy, co wywołuje namiętnie intensywne orgazmy, ale sprawia także, że o wiele szybciej regenerujesz się po stosunku i częściej masz ochotę na więcej.

Tabletki i kremy poprawiające smak nasienia

Oprócz znaczącej poprawy jakości nasienia u osób starających się o dziecko, niektóre z preparatów mają także dodatkowe właściwości, które docenią entuzjaści namiętnej miłości oralnej. Tabletki i kremy z internetowego sklepu erotycznego poprawiają skład spermy, likwidując jej gorzki posmak. Efekt ten osiągnięto za sprawą roślinnych dodatków, takich jak imbir.

Sam członek też osiąga pełniejszą i twardszą erekcję. To wszystko dzięki poprawieniu ukrwienia obecnych w nim naczyń krwionośnych, które stają się także bardziej elastyczne, zwiększając swoją maksymalną objętość.

Zadowolenie z seksu dzięki obfitym wytryskom

Prezentowane przez nasz sex shop tabletki i kremy na nasienie wpływają korzystnie na witalność, zawarta w nich kofeina dodaje energii, a naturalne afrodyzjaki zwiększają libido. Wszystko to ma znaczący wpływ na seks i ilość spermy, co na pewno zostanie zauważone przez Twoją partnerkę. Namiętnie zacznij od sexy gry wstępnej, aby przygotować ją na całą noc niezapomnianych wrażeń.