Pokaż wszystkie filtryUkryj filtry
1 - 36 z 1110
Produktów na stronę:

Nakładki

W tej kategorii naszego internetowego sex-shopu Venus przygotowaliśmy nakładki na penisa. Tego rodzaju gadżety zostały stworzone w celu znacznej poprawy komfortu seksualnego, który odczujesz zarówno Ty, jak i Twoja partnerka. Zabawka zapobiega odpływowi krwi z ciał jamistych członka, przez co wzwód utrzymuje się dłużej i jest intensywniejszy.

Miękka w dotyku nasadka na penisa gwarantuje zwiększoną stymulację oraz niezapomniane wrażenia. Wykonana z elastycznego i rozciągliwego materiału z łatwością dopasuje się do każdego męskiego członka. W asortymencie mamy między innymi stymulatory na jądra, przedłużki o właściwościach powiększających, a także wibrujące pierścienie z wypustkami, które zapewnią Wam długie chwile ekscytującej rozkoszy.

Silikonowa nakładka na penisa to idealny wybór dla mężczyzn, którzy mają problemy z erekcją lub po prostu pragną wypróbować coś nowego. Oferowane zabawki przedłużają stosunek płciowy, wpływają na strefy erogenne i pozwalają wprowadzić do sypialni zupełnie nową stymulację!