Pokaż wszystkie filtryUkryj filtry
1 - 72 z 144
Produktów na stronę:

Bielizna lateksowa damska

Wprowadź nieco pikanterii do sypialni za pomocą seksownej lateksowej bielizny dla kobiet dostępnej w sex shopie Venus. Te odważne damskie akcesoria pozwolą Ci poczuć się pewnie i przejąć inicjatywę w sypialni. Podszyto je od wewnątrz delikatną tkaniną, która ułatwia zakładanie i zdejmowanie.

Duży wybór lateksowej bielizny

W ofercie naszej drogerii erotycznej znajdziesz bardzo duży wybór seksownej bielizny lateksowej. Przygotowaliśmy sukienki, mini, gorsety, pończochy oraz całe body. Wszystkie te akcesoria dla kobiet dokładnie przylegają do ciała, uwydatniając jego atuty. Wiele z nich charakteryzuje się kuszącymi dodatkami, jak nity, ciekawe sznurowania bądź wycięcia w strategicznych miejscach.

Seks shop Venus ma dla Ciebie damskie produkty nadające się zarówno do zmysłowego wieczoru przy świecach, jak i do bardziej wyuzdanych zabaw w stylu BDSM. Maski, modele z suwakami i skromnymi nasutnikami pozwolą Ci uzewnętrznić Twoją drapieżną naturę. Zadziałaj na wyobraźnię partnera dostępnymi w drogerii erotycznej krojami w militarnym stylu, idealnymi do zabawy w odgrywanie ról.

Jak nosić bieliznę lateksową?

Pamiętaj, że aby seksowna bielizna lateksowa dla kobiet długo Ci służyła, należy o nią odpowiednio zadbać. Zwróć uwagę na delikatność podczas nakładania i zdejmowania, a także na to, aby po skończonej zabawie, dokładnie wszystko wysuszyć. Aby te damskie produkty prezentowały się na Tobie jeszcze lepiej, polecamy środek nabłyszczający, który również dostępny jest w asortymencie sex shopu.

Drogeria erotyczna Venus zaprasza do sprawdzenia obowiązujących promocji!