1 - 72 z 184
Produktów na stronę:

Erotyczne maski lateksowe BDSM

Jeśli marzysz o tym, aby pozbawić siebie lub swojego partnera zmysłu wzroku, w internetowym sex-shopie Venus znajdziesz wyjątkowe skórzane i lateksowe maski BDSM. Tego rodzaju gadżety erotyczne to nieodzowne atrybuty dla niewolników i fetyszystów, ale nie tylko. Dzięki temu, że skutecznie zasłaniają oczy, pozwalają na jeszcze intensywniejsze odczuwanie doznań, dostarczając maksymalnej rozkoszy.

Stwórz w swojej sypialni prawdziwą seksualną rewię! Erotyczna lateksowa maska BDSM to prosty dodatek, który w mgnieniu oka zmieni Wasz miłosny świat. Zawiązując oczy, możecie odbierać bodźce zupełnie inaczej, ekscytująco oraz bardziej zmysłowo.

W asortymencie naszego sklepu przygotowaliśmy duży wybór gadżetów przeznaczonych zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Obcisła kominiarka z otworami, opaska na głowę z kneblem czy satynowa szarfa sprawi, że staniesz się seksownie tajemnicza i pociągająca dla swojego partnera. Zamów wybraną zabawkę, wyłącz zmysły i poczuj się związana prawdziwym pożądaniem!