Pokaż wszystkie filtryUkryj filtry
1 - 72 z 1101
Produktów na stronę:

Żele i lubrykanty dla obojga

Oferowane przez internetowy sklep erotyczny Venus afrodyzjaki i żele intymne dla par przydają się, gdy chcecie pobudzić Wasz apetyt na seks, spróbować nowych pozycji, albo zmagacie się z suchością okolic intymnych. Preparaty mają charakter rozgrzewający lub chłodzący, wzmacniający namiętne doznania. W przypadku, gdy któreś z partnerów ma skłonność do uszkodzeń skóry, warto wybrać lubrykanty dla obojga o działaniu łagodzącym.

Szeroki wybór afrodyzjaków erotycznych

Sex shop oprócz afrodyzjaków posiada także produkty do ostrzejszego seksu. Są to specjalne żele intymne przeznaczone do fistingu i penetracji analnej. Od specyfików standardowych różnią się składem, który daje o wiele większy poślizg ze względu na brak naturalnego nawilżenia w tamtych miejscach. Dla amatorów miłości oralnej nasz internetowy sklep erotyczny przygotował lubrykanty smakowe dla par na bazie wody, które bardzo łatwo spłukać po zabawie!

Posiadamy także żele intymne dla obojga, przeznaczone do tego, by się namiętnie pieścić. Są to różnego rodzaju lubrykanty do masażu, dające przyjemny aromat ziół lub owoców, rozgrzewające i rozluźniające, będące idealnym elementem, który można włączyć do sexy gry wstępnej.