1 - 72 z 569
Produktów na stronę:

Żele i lubrykanty do masażu

Osobom lubiącym namiętnie się pieścić i uważających grę wstępną za nieodłączny element seksu, polecamy wysokiej jakości lubrykanty i żele intymne do masażu. Znajdująca się w niektórych wersjach domieszka feromonów zmienia je także w pobudzające afrodyzjaki. W erotycznym sklepie internetowym Venus znajdziecie także specyfiki do nakładania specjalnie na okolice intymne. Wykazują się działaniem stymulującym, będąc przy tym delikatnymi dla skóry i niewywołującymi podrażnień.

Różne postaci afrodyzjaków do masażu

Znajdujące się w tej kategorii afrodyzjaki, lubrykanty i żele intymne do masażu to nie tylko chłodzące lub rozgrzewające specyfiki. Dzięki dodatkowi feromonów mają także wpływ na libido, wzmagając ochotę na seks i namiętne zbliżenia. Internetowy sklep erotyczny Venus posiada je w formie olejków, kremów, środków do kąpieli, a także specjalnie przygotowanych świec. Te po podgrzaniu zmieniają się w ciepły, przyjemny dla skóry specyfik, miło pieszczący nos aromatem owoców lub kwiatów. Dodatkową zaletą jest jego przyjazny dla organizmu skład – podczas zabawy można go bez obaw zlizać ze skóry partnera lub partnerki.

Zestawy lubrykantów, afrodyzjaków i żeli do masażu

Nasz sex shop oferuje także całe zestawy afrodyzjaków i żeli intymnych do masażu. W opakowaniu znajdują się produkty, dzięki którym przeżyjecie namiętną noc: rozpuszczalne świece, jadalne lubrykanty, oraz zapachowe olejki. W zależności od wersji, na którą się zdecydujecie, możecie postawić na orientalne zapachy przesycone aromatem drzewa sandałowego i paczuli, albo nuty brzoskwini czy pomarańczy.