Pokaż wszystkie filtryUkryj filtry
1 - 72 z 173
Produktów na stronę:

Tabletki i kremy na erekcję

Stosowane w celu poprawy ukrwienia tkanek, tabletki i kremy na erekcję zapewnią Ci siły witalne niezbędne do tego, by spędzić z partnerką długą, namiętną noc. Erotyczny sklep internetowy Venus posiada opracowane przez specjalistów produkty na potencję pomagające osiągnąć wzwód, zwiększające doznania, dodające energii, nawilżające, a nawet umożliwiające odbycie kilku stosunków w krótkim czasie.

Nasz sex shop przygotował preparaty w postaci tabletek, kremów, aerozoli i żeli na potencję. Stosuje się je miejscowo, najlepiej zrobić to na około dziesięć minut przed namiętnym zbliżeniem. Niektóre poza korzystnym wpływem na erekcję mają także działanie powiększające rozmiary wzwodu. Dzieje się tak ze względu na znaczące pobudzenie ukrwienia w tkankach, na które zaaplikowano substancję.

Można je stosować wraz z prezerwatywami: ich skład bazuje na wodzie, co minimalizuje ryzyko uszkodzenia gumki. Receptura zawiera składniki takie jak arginina oraz ekstrakty roślinne z żeń-szenia, guarany, miłorzębu japońskiego, ale też kofeinę.

Namiętna zabawa z kremami na potencję

Znajdujące się w tej kategorii tabletki i kremy na potencję i mocny wzwód sprawiają, że penis robi się bardziej wrażliwy na bodźce dotykowe. W połączeniu z dodatkową dawką wigoru sprawi, że będziecie z partnerką namiętnie kochać się przez całą noc. Warto do tego dodać także inne pobudzające akcesoria, takie jak dostępną w naszym internetowym sklepie erotycznym sexy bieliznę. Jeśli seks od jakiegoś czasu wydaje się Wam nudny i mechaniczny, warto zastosować środek na erekcję, by ponownie rozpalić w sobie ogień pożądania.