Pokaż wszystkie filtryUkryj filtry
1 - 36 z 285
Produktów na stronę:

Pompki dla niej

W asortymencie internetowego sex-shopu Venus znalazły się starannie wykonane pompki dla kobiet. Te damskie gadżety są przeznaczone nie tylko do waginy, ale także do stymulacji sutków. Ich działanie jest bardzo proste: mają one na celu zwiększenie ukrwienia miejsc intymnych, a co tym idzie, spotęgowanie wrażliwości na doznawane pieszczoty.

Wystarczy umieścić zabawkę w odpowiednim miejscu, by już po chwili cieszyć się przyjemnym uczuciem cmokania i ssania. Pompka do waginy pozwala na bezpieczne pompowanie stref erogennych oraz lepsze czucie wokół pochwy i warg sromowych, co może być bardzo ciekawym erotycznym doświadczeniem.

W asortymencie mamy także zestawy dedykowane do ujędrniania i zwiększania rozmiarów piersi. Wykorzystują one zjawisko próżni, dzięki czemu biust w krótkim czasie sprawia wrażenie pełniejszego i kształtniejszego. Stosowanie tego typu gadżetów bezpośrednio przed stosunkiem płciowym sprawi, że brodawki i sutki staną się wrażliwsze na pieszczoty, a ich stymulacja będzie jeszcze bardziej podniecająca.