Dyskretna

paczka

W naszym sklepie doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeby anonimowości Naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań by żaden element nie sugerował zawartości paczki, dzięki czemu tak zapakowaną przesyłkę spokojnie możesz zamówić do dowolnego miejsca np. domu ,pracy, placówki pocztowej.

Gwarantujemy pełną dyskrecję podczas wysyłki zamówienia.

Nasze paczki pakowane są w szary standardowy karton i owijane czarną , nieprzezroczystą taśmą , w wyjątkowych przypadkach małe , płaskie przedmioty pakujemy w białą kopertę bąbelkową i owijamy czarną, nieprzezroczystą folią.

Stosujemy tylko nie rzucające się w oczy taśmy klejące, nie zawierające żadnej nazwy czy logo. Na naszej paczce nie znajdziesz żadnej nazwy typu Sex Shop, czy sklep Venus.

Nadawcą jest nasza firma Lamirex

Zawartość jest zabezpieczana dodatkowym wypełnieniem, które ochrania Twoje zamówienie w czasie transportu by towar trafił w Państwa ręce w nienaruszonym stanie


O nas

Venus to nie zwykły sex shop. To nietuzinkowa drogeria erotyczna, gdzie z ogromną pasją i zaangażowaniem dobieramy asortyment, aby sprostał wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy pełną dyskrecję oraz wygodną formę zakupów online. Nasz internetowy sex-shop dedykowany jest wszystkim, którzy poszukują sposobu na wprowadzenie do swojej sypialni nowej energii i świeżych pomysłów.