Cobeco Pharma

Krople pobudzające zmysły Guarana Drops 30ml

08 3100003636

71,25 zł
95,00 zł
RABAT -25%

+ -

Dyskretna paczka Dostawa od 0zł Nasza gwarancja Tabela rozmiarów Jak pakujemy nasze paczki Zobacz inne produkty marki

Krople pobudzające zmysły Guarana Drops 30ml

Guarana Drops Prov Dostarczają seksualnej energii dzięki Guaranie i Argininie.

Właściwości:

- Daje solidny zastrzyk energii seksualnej

- Wspiera poprawną I zdrową spermatogenezę 

Guarana Drops to krople, zawierające unikalną mieszankę naturalnych składników, miedzy innymi Guaranę I L-Argininę. To właśnie one są odpowiedzialne za dostarczenie zastrzyku energii i zagwarantowanie polepszonej kondycji seksualnej. Świetnie stymulują doznania erotyczne.

Jak produkt działa?

Krople szybko są wchłaniane do organizmu, przez co prawie natychmiast wpływają na pracę narządów płciowych. Głównym składnikiem tego produktu jest Guarana połączona z LArgininą. Ta perfekcyjnie wyważona mieszanka gwarantuje dodatkowa energie seksualna i polepszona kondycje. Jednym z efektywnych komponentów Guarany jest kofeina, naturalny pobudzający stymulant. Zatem, Guarana sprawi, że zmęczenie będzie mniej odczuwalne, a umysłowa, fizyczna i przede wszystkim seksualna sprawność się poprawi.

L-Arginina HCL stymuluje przepływ krwi do i w narządach płciowych, co korzystnie wpływa na ich prace. Witamina C przyczynia się do właściwego funkcjonowania system nerwowego i dba o właściwy zasób energii w organizmie, dzięki czemu polepszona kondycja fizyczna i energia seksualna pozwolą na niezapomniane wrażenia.

Składniki

Zawartość 30ml

Składniki zawarte w 8ml: woda, 80 mg Guarany (Paullinia Cupana); 40 mg L-Arganiny HCL; 20 mg Witaminy C (jako kwas askorbinowy, 25% ZDD*); Alkohol (0,4%); Gliceryna; substancje konserwujące: E211, E202. *ZDD Zalecana Dzienna Dawka ** ZDD nie oznaczono. 

Zalecane stosowanie:

Wypić 4 ml (ok 20 kropli) z woda 30 minut przed aktywnością seksualna. Nie zażywać więcej niż 1 dawkę na 24 godziny. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki Informacje dodatkowe Możliwa mętność płynu nie wpływa na efekt preparatu.

Ten produkt jest suplementem diety z L-Argininą i Witamina C. Dodatek do diety nie powinien być stosowany jako zamiennik do zróżnicowanej i zrównoważonej diety ani do prowadzenia zdrowego stylu życia. Trzymać z dala od dzieci. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Wyprodukowano Cobeco Pharma Manufacturing B.V. Postbus 22380, 3003 DJ Rotterdam, NL

 

 

Kolor inne
Opis nie rozwiał Twoich wątpliwości ?
Zapytaj o produkt

O nas

Venus to nie zwykły sex shop. To nietuzinkowa drogeria erotyczna, gdzie z ogromną pasją i zaangażowaniem dobieramy asortyment, aby sprostał wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy pełną dyskrecję oraz wygodną formę zakupów online. Nasz internetowy sex-shop dedykowany jest wszystkim, którzy poszukują sposobu na wprowadzenie do swojej sypialni nowej energii i świeżych pomysłów.