Promocja
Perfumy z feromonami dla mężczyzn P6 Mega 10 ml

P6

Perfumy z feromonami dla mężczyzn P6 Mega 10 ml

08 620483

142,50 zł
190,00 zł
RABAT -25%

Produkt chwilowo niedostępny

Dyskretna paczka Dostawa od 0zł Nasza gwarancja Tabela rozmiarów Jak pakujemy nasze paczki Zobacz inne produkty marki

Perfumy z feromonami dla mężczyzn P6 Mega 10 ml

Przyciąganie drugiej osoby nie dotyczy tylko efektów zewnętrznych. Wielu naszych partnerów postrzegamy nieświadomie - i dzieje się tak głównie przez nasz nos. Mówi się wtedy o feromonach, które każdy z nas posiada, a których często nie zna.

Feromony to atraktanty znajdujące się w pocie. Ze względu na codzienną higienę są one niestety zredukowane i tracą swój efekt. Oczywiście nikt nie chce się obejść bez codziennego prysznica. I tu właśnie wkracza "P6".

"P6" zawiera sztucznie stworzone feromony, dzięki którym można wirtualnie "naładować" swoją atrakcyjność

Używaj go do pracy, na zakupy, na dyskotekę lub na imprezę i obserwuj, jak kobiety nagle reagują na ciebie!

Neutralność zapachu "P6" ma jeszcze jedną zaletę, więc nie musisz rezygnować z używania swojego ulubionego zapachu, ponieważ nie ma on wpływu na feromony "P6".

Opis nie rozwiał Twoich wątpliwości ?
Zapytaj o produkt

O nas

Venus to nie zwykły sex shop. To nietuzinkowa drogeria erotyczna, gdzie z ogromną pasją i zaangażowaniem dobieramy asortyment, aby sprostał wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy pełną dyskrecję oraz wygodną formę zakupów online. Nasz internetowy sex-shop dedykowany jest wszystkim, którzy poszukują sposobu na wprowadzenie do swojej sypialni nowej energii i świeżych pomysłów.