Pokaż wszystkie filtryUkryj filtry
1 - 72 z 247
Produktów na stronę:

Feromony męskie i damskie

 „Nośnik podniecenia”, „Przekaźnik pożądania” – tak w wolnym tłumaczeniu interpretowane jest pojęcie feromonów, które od stuleci przyciągają płcie przeciwne. Chcesz wodzić na pokuszenie? Pragniesz zwiększyć swą atrakcyjność? Zależy Ci na poprawieniu swej seksualności w oczach partnera? Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie dostępna jest niezwykle bogata paleta rozmaitych substancji feromonowych przeznaczonych zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Jak wskazują badania naukowe, feromony – tak męskie, jak i damskie – mimo swej bezwonności oraz lotności, jakimi niewątpliwie się charakteryzują, znacząco wpływają na interakcje międzyludzkie, pozwalając nie tylko zwiększyć dominację w grupie, ale również odbiór przez otoczenie. Im więcej feromonów zostaje wydzielonych, tym silniejsze bodźce pozawerbalne trafiają do środowiska, co natomiast zwiększa szansę na przykucie uwagi, a co za tym idzie zainteresowanie ze strony partnera.

Dostępne w sprzedaży feromony damskie i męskie to wysokiej klasy produkty pochodzące wyłącznie od znanych w Europie marek, jakie cieszą się pozytywnymi opiniami ze strony rozległego grona wymagających konsumentów. Prezentujemy szeroki zakres substancji feromonowych przeznaczonych dla panów oraz równie obszerną gamę specyfików dla pań. Bezzapachowe idealnie sprawdzają się jako dodatek do perfum klasycznych. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz spory wybór także wśród produktów promocyjnych.