Pokaż wszystkie filtryUkryj filtry
1 - 72 z 343
Produktów na stronę:

Krople pobudzające na libido

Jeśli planujesz namiętnie spędzić wieczór z ukochaną osobą, erotyczny sklep internetowy Venus przygotował krople pobudzające libido i afrodyzjaki, które znacznie Wam to ułatwią. Mamy specyfiki na bazie wody, które są przyjazne dla skóry, a także bardzo łatwo zmyć je po zabawie, oraz ciekawe świece do masażu, po podgrzaniu zmieniające się w ciepły olej, nasączony ekstraktami zwiększającymi chęć na seks.

W internetowym sklepie erotycznym znajdziecie krople pobudzające libido i afrodyzjaki zarówno dla niej, jak i dla niego. Płyn należy wymieszać z bezalkoholowym napojem i poczekać trzydzieści minut, aż zacznie działać. Wtedy poczujecie, że przyszła Wam ochota na namiętne pieszczoty. Nie należy też przekraczać wyznaczonej na opakowaniu dziennej dawki.

Rozbudź w sobie apetyt na seks dzięki kroplom pobudzającym libido

Po ciężkim dniu czasami trudno jest stworzyć nastrój pozwalający na zbliżenia. Jeśli czujecie, że Wasze życie erotyczne cierpi i nie jest tak bujne, jak kiedyś, warto skorzystać z kropli pobudzających libido i afrodyzjaków. Dzięki nim będziecie w stanie pokazać sobie, jak pięknym i namiętnym uczuciem się darzycie. Do tego możecie dodać oferowane przez nas sex shop gadżety do innych rodzajów stosunku, a także sexy bieliznę erotyczną, która działa pobudzająco na wyobraźnię. Wszystkie te akcesoria pozwolą Wam sprawić, że wieczorne igraszki wydadzą się zupełnie nowym przeżyciem i być może stworzą atmosferę odpowiednią do tego, by powiedzieć partnerowi lub partnerce o swoich skrywanych erotycznych fantazjach.