Pokaż wszystkie filtryUkryj filtry
1 - 72 z 176
Produktów na stronę:

Żele i lubrykanty do seksu oralnego

Dostępne w tej kategorii afrodyzjaki, żele intymne i lubrykanty to najczęstsze wybierane specyfiki do namiętnego seksu oralnego. Sex shop Venus posiada produkty przeznaczone do nakładania zarówno na skórę, jak i prezerwatywę. Ich skład bazuje na wodzie i jest pozbawiony szkodliwych dla organizmu parabenów. Do nabycia są różne warianty zapachowe i smakowe.

Rodzaje żeli intymnych i lubrykantów do seksu oralnego

Oferta erotycznego sklepu internetowego obejmuje lubrykanty, afrodyzjaki i żele intymne do seksu oralnego w tubkach, ale także mające postać błyszczyków do ust wraz z aplikatorem, sexy pudrów do ciała, oraz jadalnych farb do malowania skóry. Wykorzystanie ich w sypialni pozwala namiętnie rozgrzać partnera lub partnerkę pieszczotami podczas wzmagającej apetyt na więcej gry wstępnej.

Duża rozpiętość smaków i aromatów oferowanych przez erotyczny sklep internetowy sprawia, że każdy odnajdzie tu coś dla siebie. Popularne są owocowe nuty, wśród których znajdzie się brzoskwinię, truskawki, maliny, wiśnie czy jabłka. Dobrym wyborem są także słodycze jak różnego rodzaju czekolada, muffinki, wata cukrowa, albo nawet kawa. Do tego dochodzą smaki drinków, kojarzących się z orientem ziół, albo ciast w rodzaju tiramisu.

Sprzedawane przez nasz internetowy sklep erotyczny afrodyzjaki, lubrykanty i żele intymne do seksu oralnego mogą być także używane do namiętnego, klasycznego stosunku. Zapewniają niezbędne nawilżenie, bez efektów klejenia się do ciała i pozostawiania suchej warstwy po wyschnięciu, a także łatwo jest je zmyć po skończonej zabawie.