Dostępne w:
na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 791 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 791 elementów
Podwójne

Wibrator dla dwojga

Pragniesz jednakowej rozkoszy dla siebie i swojej partnerki/partnera? Idealnie trafiłeś, bowiem sklep internetowy Venus zaprasza do zaznajomienia się z rozległym asortymentem gadżetów erotycznych, wśród których proponujemy między innymi nowoczesne i estetyczne wibratory stanowiące doskonałe akcesoria dla dwojga. Dzięki tego ...

Wibrator dla dwojga

Pragniesz jednakowej rozkoszy dla siebie i swojej partnerki/partnera? Idealnie trafiłeś, bowiem sklep internetowy Venus zaprasza do zaznajomienia się z rozległym asortymentem gadżetów erotycznych, wśród których proponujemy między innymi nowoczesne i estetyczne wibratory stanowiące doskonałe akcesoria dla dwojga. Dzięki tego typu „dodatkom” zapewnisz nieziemską przyjemność sobie i płci przeciwnej, dostarczając Wam nietuzinkowych i niepowtarzalnych wrażeń. Znudzony tradycyjnym stosunkiem? Skuś się na wybrany model z naszej potężnej gamy produktowej i ciesz się seksem inaczej niż dotychczas!
Wszystkie wyroby, które wchodzą w skład oferty serwisu Venus są bezpiecznymi w użytkowaniu gadżetami pochodzącymi od rekomendowanych wytwórców, znanych na rynku erotycznych dodatków. Proponujemy innowacyjne dwustronne wibratory strap-on, podwójne wibratory z przyssawką, modele ze stymulacją łechtaczki, wibratory rotacyjne, wodoodporne i pulsatory. Wykonane ze sprawdzonego pod kątem dermatologicznym silikonu nie powodują żadnych skutków, ubocznych nawet przy systematycznym zastosowaniu. Zwykła gra wstępna to dla Ciebie za mało? Przejrzyj naszą propozycję i wybierz sprzęt odpowiedni dla siebie.

Więcej