Pokaż wszystkie filtryUkryj filtry
1 - 36 z 2941
Produktów na stronę:
Snow

Pierścienie erekcyjne

Znajdujące się w tej kategorii naszego internetowego sex-shopu Venus pierścienie erekcyjne to gadżety erotyczny przeznaczone dla mężczyzn. Posiadają rozciągliwą lub stałą formę. Te pierwsze wybierają zazwyczaj początkujący użytkownicy. Pierścień wibracyjny na penis doskonale sprawdzi się zarówno podczas masturbacji, jak i samego stosunku seksualnego. Skutecznie wydłuży przyjemność poprzez ucisk i doprowadzi do satysfakcjonującego orgazmu przez silną stymulację.

Pierścień erekcyjny aplikuje się u nasady penisa. Ma on za zadanie kontrolowanie przepływu krwi oraz wydłużenie erekcji. Gadżety te maksymalizują doznania erotyczne, powodując, że orgazm staje się prawdziwą ucztą rozkoszy. Zabawki te z całą pewnością  docenią także partnerki mężczyzn. Wydłużenie stosunku seksualnego wpływa na zwiększenie satysfakcji z całego życia erotycznego.

W naszej ofercie posiadamy różnego typu i różnej wielkości pierścienie erekcyjne, dostosowane do każdych potrzeb. Średnica gadżetu warunkuje czas wydłużenia stosunku i erekcji.