Pokaż wszystkie filtryUkryj filtry
1 - 36 z 9409
Produktów na stronę:

Erotyczne stymulatory dla niego

Internetowy sex shop Venus w dziale "Dla niego" przygotował bogaty katalog erotycznych zabawek. W ofercie znajdują się masturbatory jednorazowego i wielokrotnego użytku. W atrakcyjnej cenie dostępne są stymulatory analne w postaci korków, plugów i rozmaitej wielkości zatyczek. Panowie mogą również zamówić przedłużające nakładki i pierścienie na penisa, a także silikonowe obejmy na jądra. W sklepie są ponadto masażery prostaty. Dla osób lubiących eksperymentować przeznaczone są sondy – dilatory do cewki moczowej. Niezależnie od tego, jaki rekwizyt wybierzesz, zawsze otrzymasz elegancki, gustowny i bezpieczny gadżet. Zapraszamy do zakupów!

Pierścienie erekcyjne na penisa i obejmy na jądra dla niego

Chcesz spróbować nowych erotycznych gadżetów? Szukasz masażerów i bezpiecznych stymulatorów? Sklep erotyczny sex shop Venus proponuje wyjątkowe pierścienie. Oferowane dla niego opaski zostały wykonane z wysokogatunkowych materiałów (m.in. silikonu medycznego, neoprenu, skóry, stali nierdzewnej), dzięki temu masz pewność, że są przyjazne dermatologicznie. Pierścień delikatnie ogranicza przepływ krwi, co powoduje, że erekcja może być dłuższa. W tej kategorii stymulatorów dostępnych w sex shopie Venus są również obejmy uciskowe na jądra. Mimo że te gadżety erotyczne są przeznaczone dla niego, to przy odpowiedniej pozycji mogą stymulować również kobietę. W asortymencie są pierścienie i obejmy wibrujące. Ringi mają wbudowane różne tryby pulsacji, których szybkość można ustawić w zależności od potrzeb.

Masturbatory dla niego imitujące miejsca intymne kobiet – nowoczesne gadżety do erotycznych zabaw

W dziale "Dla niego" sex shopu Venus nie mogło zabraknąć masturbatorów imitujących waginy popularnych aktorek – ikon filmów dla dorosłych. Kolekcja gadżetów erotycznych z kultowej już serii Fleshlight została wykonana z unikalnego, opatentowanego materiału typu SuperSkin. W dotyku realistycznie naśladuje miękkość i aksamitność ludzkiej skóry. W rezultacie masażery to kolejny rekwizyt, który powinien znaleźć się w kolekcji sex-zabawek każdego mężczyzny. Do niewątpliwych zalet tej grupy gadżetów należy zaliczyć bogactwo modeli. W tej kategorii stymulatorów dla niego dostępnych w sklepie Venus są również masturbatory imitujące kobiece usta i pośladki. To idealne masażery do oralnych i analnych zabaw. Mamy modele obrotowo-posuwiste, podgrzewane oraz z funkcją ssania. Dzięki nim możesz spróbować nowych aktywności erotycznych.