Pokaż wszystkie filtryUkryj filtry
1 - 72 z 101
Produktów na stronę:

Intymna biżuteria erotyczna

Jeśli szukasz ciekawych akcesoriów, które pomogą Ci urozmaicić seks, zwróć uwagę na intymną biżuterię erotyczną. Duży wybór sprawia, że znajdą tu coś dla siebie osoby preferujące miłość klasyczną, jak również entuzjaści klimatu fetyszyzmu, dominacji i uległości. Prezentowane przez sklep internetowy Venus produkty namiętnie kuszą, pomagają eksponować walory sylwetki, ale także subtelnie skrywać najbardziej podniecające fragmenty ciała partnera lub partnerki.

Rozpal wyobraźnię partnera sexy biżuterią

Czasami zasłaniające strategiczne miejsca akcesoria prowokują bardziej niż nagość. W tej kategorii znajdziesz sexy nasutniki, często wyposażone w pobudzające wyobraźnię kształty lub buduarowe zawieszki. Pikanterii w łóżku doda Ci też namiętna intymna biżuteria erotyczna zakładana na łechtaczkę. Nie tylko zaskoczysz dzięki niej partnera, ale być może spełnisz jego skryte marzenie.

Intymna biżuteria do zabawy w klimacie fetyszu i BDSM

Coś dla siebie znajdą tutaj także osoby lubiące igraszki w klimacie kinku. Sex shop Venus posiada duży wybór klatek na penisa, kółek erekcyjnych, klamerek na sutki, oraz zawierających te elementy uprzęży. Idealnie nadadzą się do namiętnej stylistyki fetyszu, a także zabawy BDSM. Do tego dochodzą jeszcze obroże, opaski oraz łańcuszki do nasutników. W ofercie mamy też całe zestawy intymnej biżuterii, zawierające po kilka przedmiotów nawiązujących do określonego tematu. Akcesoria dostępne w internetowym sklepie erotycznym wykonano z silikonu, metalu oraz neoprenu. Niektóre egzemplarze posiadają także magnetyczne zamknięcia, co ułatwia zakładanie i ściąganie.