1 - 72 z 302
Produktów na stronę:

Kneble erotyczne

Wasz seks popadł w rutynę? Chcielibyście coś zmienić w swojej sypialni? Sex shop online Venus proponuje kneble erotyczne do miłosnych igraszek typu BDSM. Te akcesoria dostępne w sklepie są wykonane z solidnych materiałów, wspaniale nadają się do wspólnych gier i zabaw łóżkowych z nutą pikanterii. W ofercie naszej internetowej drogerii jest zróżnicowany asortyment, który sprzedajemy w pojedynczych egzemplarzach i kompletach. W tej kategorii gadżetów są m.in. kaptury skórzane, rozwieracze ust z metalowymi klamerkami, lateksowe uzdy, uprzęże na głowę. W sex shopie zamówisz online także zestawy, w których znajdziesz m.in. eleganckie kajdanki do krepowania rąk i nóg, knebel w kształcie kulki lub róży, opaskę na oczy, obrożę, smycz i packę do bicia. Wszystkie elementy są regulowane, co pozwala na idealnie dopasowanie do ciała. Takie zabawki to obowiązkowa pozycja dla kochanków lubiących bawić się w dominację. Internetowa drogeria erotyczna venus.net.pl zachęca do regularnego sprawozdania katalogu, który jest codziennie uzupełniany o nowe produkty i promocyjne ceny. Oferowane w tym dziale sklepu akcesoria do ust pewnością urozmaicą seks, wprowadzając go w nowy wymiar rozkoszy!

Kneble erotyczne do ust – szeroki wybór gadżetów do zabaw w stylu BDSM

Prezentowane online akcesoria do krepowania ust to propozycja dla osób preferujących fetyszowe gadżety i zabawy utrzymane w konwencji BDSM. Do wyboru są kneble erotyczne wykonane z różnych materiałów (skórzanych, metalowych, silikonowych, poliuretanowych) i dostępne w wielu formach. Sklep internetowy Venus to sex shop, który oferuje wysokiej jakości modele:

  • z zaciskami – na sutki i kajdankami na dłonie,
  • w kształcie czerwonej róży – to piękny, stylowy, wodoodporny gadżet,
  • z pompką – która pozwala na kontrolę wielkości erotycznego knebla w ustach,
  • oddychające – w których kulki mają liczne otwory,
  • w formie – podwójnego sztucznego penisa,
  • z elastycznym lejkiem – do wlewania miłosnych nektarów i afrodyzjaków.

Internetowy sklep erotyczny Venus to sex shop, w którym można również zamówić online wieloelementowy zestaw BDSM i komplety do krepowania partnera.

Zestawy BDSM z kneblami do ust

W zależności od wersji składają się one z knebli na kulkę, kajdanek, klamerek, zacisków na sutki, regulowanych opasek na oczy i uprzęży na głowę. Gadżety można wykorzystać zarówno do delikatnych wysublimowanych pieszczot i masaży, jak i nieco ostrzejszych zabaw w stylu domination i bondage. Oferowane w sklepie internetowym akcesoria są bezpieczne dla ciała i mają uniwersalny charakter, są bowiem przeznaczone dla kobiet i mężczyzn. W sex shopie Venus sprzedajemy online modele do ust o różnych wielkościach i stopniu zacisku, co pozwoli na wybór optymalnego artykułu do indywidualnych preferencji i upodobań fetyszowych.