Pokaż wszystkie filtryUkryj filtry
1 - 26 z 26

Erotyczne majtki z dildo

Dla entuzjastów zabaw w stylu BDSM lub osób, które są ciekawe doznań, jakie daje namiętny seks analny, internetowy sklep erotyczny Venus przygotował majtki z penisem. Te zakładane na biodra gadżety miewają nie tylko postać majtek, ale także uprzęży, w których można wymieniać końcówki.

Produkty wykonano z różnych tworzyw, znajdą tu więc coś dla siebie amatorzy lateksu, ale także osoby, które wolą nosić rzeczy skórzane (w wersji eko lub naturalnej), albo materiałowe, obszyte namiętnymi koronkami.

Erotyczne majtki z penisem do zabaw BDSM

Jeśli zawsze chciałaś przejąć inicjatywę w łóżku i wcielić się w rolę dominy, sexy majtki z penisem są idealnym wyborem. To gadżet, którym możesz namiętnie pieścić swojego partnera, albo zabawić się nieco ostrzej. Wiele z modeli dostępnych w internetowym sklepie erotycznym posiada także pasy do pończoch oraz skórzane uprzęże oplatające całe ciało, dodające drapieżności do Twojej kreacji BDSM. Aby zaznać dodatkowej stymulacji waginalnej, warto wybrać model, który posiada także dildo z wewnętrznej strony.

W większości przypadków erotyczne majtki z penisem przeznaczone są dla pań, jednak istnieją także warianty męskie. Często przyjmują postać lateksowych bokserek, z wyprofilowaną osłoną na penisa.

Wybierz majtki z penisem w odpowiednim rozmiarze

Wiele z przedstawianych przez nasz sex shop artykułów BDSM ma wymieniana wkładkę. Dzięki temu można osobno dokupić do skórzanej uprzęży dildo, dostosowane do wymagań partnera lub partnerki. W ofercie znajdują się także różne wersje kolorystyczne oraz posiadające dodatkowe stymulujące wypustki.