Pokaż wszystkie filtryUkryj filtry
1 - 72 z 199
Produktów na stronę:

Akcesoria erotyczne Elektrosex

Delikatna stymulacja za pomocą napięcia przepływającego przez elektrody może wnieść do Waszego seksu powiew świeżości lub urozmaicić namiętną sesję BDSM. Internetowy sklep erotyczny Venus przygotował zestawy pozwalające na bezpieczny elektrosex. Polega on na przepuszczaniu przez ciało prądu o niskim natężeniu, co powoduje przyjemne mrowienie. Jego intensywność można zmieniać za pomocą panelu sterowania. Często zawierają dodatkowe skórzane elementy dekoracyjne, czyniące całość bardziej sexy.

Oferujemy akcesoria klasyczne, jak również korki analne, sondy dopochwowe, dilda, pierścienie erekcyjne, ostrogi, klipsy do ciała czy elektryczne packi.

Elekstrosex w BDSM

Z takiej formy pieszczot często korzystają osoby lubiące BDSM. Kontrolę nad urządzeniem do elektrosexu można oddać partnerowi lub partnerce, co w połączeniu z innymi akcesoriami dostępnymi w naszym internetowym sklepie erotycznym, takimi jak skórzane uprzęże lub opaski na oczy, pomaga namiętnie rozkoszować się zabawą w dominację i uległość, urozmaicając seks.

Bezpieczny elekstrosex

Podczas tego rodzaju zabawy bardzo ważne jest bezpieczeństwo. Oferowane przez sex shop Venus erotyczne, skórzane akcesoria posiadają instrukcję, pokazującą, w jakich miejscach przyklejać elektrody, aby osiągnąć jak najbardziej satysfakcjonujące i namiętne doznania płynące z elektrosexu, nie sprawiając przy tym dyskomfortu. Taki rodzaj pieszczot świetnie sprawdza się w konwencji BDSM, jednak może posłużyć także do delikatnego masażu, który oprócz sprawienia drugiej osobie przyjemności, ma także korzyści zdrowotne.