1 - 72 z 195
Produktów na stronę:

Pasy do pończoch

Czy jest coś bardziej pociągającego dla mężczyzny niż seksowna bielizna, w której może podziwiać swoją partnerkę? Zdajemy sobie sprawę, że to doskonały sposób na rozpalenie męskiej wyobraźni, dlatego jako sex shop online oferujemy damskie pasy do pończoch, które cieszą się dużą popularnością jako dodatek w sypialni. Wzbudzają jednoznacznie erotyczne skojarzenia i przyciągają wzrok mężczyzny. Skutecznie pobudzają wyobraźnię i zachęcają do wspólnej zabawy, dlatego są świetnym pomysłem na urozmaicenie życia w sypialni.

Praktyczne i seksowne pasy do pończoch

Zadaniem bardzo różnorodnych pasów, które oferuje nasz sklep (shop) erotyczny online, jest zapewnienie łączenia pomiędzy pończochami a damską bielizną. Dzięki temu dobrze utrzymują się one na nogach, co pozwala uniknąć ich niekontrolowanego zsunięcia się, a to może być bardzo niekomfortowe, gdy przebywa się w miejscach publicznych czy pracy. Tego rodzaju gadżety są zatem sexy, a jednocześnie bardzo praktyczne, bo zwiększają komfort noszenia bielizny, dlatego z powodzeniem nadają się jako zamiennik dla rajstop czy garderoby samonośnej.

Sexy pasy do pończoch retro

Nasz sex shop poleca pasy do pończoch w szczególności do stylizacji typu retro – doskonale prezentują się np. ze zwiewnymi, poszerzanymi ku dołowi sukienkami na ramiączkach noszonymi przez kobiety w latach 60. i 70. XX wieku. W sklepie erotycznym online sprzedajemy seksowne wersje o różnej grubości – cienkie egzemplarze zakłada się przede wszystkim w celach dekoracyjnych, np. z myślą o wspólnej nocy z partnerem, podczas gdy modele noszone wyżej mogą pełnić funkcję wyszczuplającą czy utrzymującą bieliznę. Poza grubością przy wyborze damskiego pasa do pończoch w naszym sex shopie kieruj się także jego gęstością – z im większej liczby elementów się składa, tym skuteczniej podtrzymuje garderobę. Zwróć uwagę także na rozmiar i dobierz go pod kątem partnerki lub swoich własnych wymiarów, jeśli jesteś kobietą. Bez względu na zamówiony egzemplarz masz pewność, że w naszym sklepie erotycznym online zaopatrzysz się w seksowne i wysokojakościowe produkty!