Pokaż wszystkie filtryUkryj filtry
1 - 72 z 77
Produktów na stronę:

Seksowne rękawiczki

Jeśli chcesz wprowadzić do sypialni nieco drapieżności, zaopatrz się w naszym sklepie erotycznym w seksowną garderobę damską. Jednym z jej elementów, które świetnie nadają się do nocnych igraszek, są rękawiczki. O uniwersalności ich zastosowania świadczy fakt, że są idealne do użytku zarówno w zestawie z inną odzieżą, np. jako część sexy przebrania, jak i osobno. Jesteśmy pewni, że kobieta ubrana wyłącznie w odpowiednio dobrany w naszym shopie online model zachwyci partnera i z powodzeniem przyciągnie jego uwagę!

Seksowne rękawiczki na specjalne okazje

Praktyczności dostępnych w sklepie Venus damskich rękawiczek dowodzi możliwość ich błyskawicznego zdjęcia i założenia. Pozwala to na sprawienie mężczyźnie seksownej niespodzianki i ubranie ich na dłonie w momencie, gdy się tego najmniej spodziewa. To trafny pomysł na urozmaicenie życia erotycznego i wzmocnienie doznań wzrokowych, które z punktu widzenia mężczyzn odgrywają ważną rolę podczas bliskości z kobietą. Nasz sex shop online oferuje bogaty asortyment obejmujący bardzo różnorodne, ale zawsze wysokojakościowe produkty.

Szeroki wybór erotycznych rękawiczek

Jeśli chcesz uzyskać efekt drapieżności, jako sklep erotyczny online polecamy długie damskie rękawiczki wykonane z lateksu, które cieszą się popularnością m.in. wśród osób gustujących w BDSM. W zależności od indywidualnych oczekiwań można zamówić seksowne modele do łokcia lub sięgające nawet powyżej, aż do samej szyi. Dostępne są też znacznie krótsze egzemplarze wykonane z delikatniejszych materiałów, np. koronki czy tiulu. Nasz sex shop proponuje ponadto wersje prześwitujące i niepełne, które obejmują tylko kilka palców, a także bezpalcowe, w tym odkrywające całe dłonie. Stawiamy na bogactwo wyboru, dlatego w sklepie online sprzedajemy erotyczne rękawice damskie w wielu kolorach. Co powiesz na wersję ciemną połyskującą bądź matową? A może preferujesz seksowną czerwień lub biel? W sex shopie Venus znajdziesz garderobę, która spełnia Twoje wymagania. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się o tym osobiście, kupując wybrany egzemplarz!