1 - 72 z 313
Produktów na stronę:

Seksowne figi erotyczne damskie

Będąc jednymi z najbardziej popularnych elementów bielizny erotycznej, seksowne figi sprawdzają się przede wszystkim ze względu na swój kształt. Ich sexy krój pasuje do każdej sylwetki, a wersja z podwyższonym stanem jeszcze bardziej optycznie ją wysmukla. Dodatkowo ciekawy design sprawia, że charakteryzują się bardzo podniecającym krojem. Erotyczny sklep internetowy Venus proponuje produkty z dodatkami jak tasiemki i kokardki, ale także rozcięciami, odsłaniającymi najważniejsze miejsca.

Rozpal wyobraźnię partnera seksownymi figami

Produkty można wybrać w wielu wersjach kolorystycznych, z których najbardziej popularnymi jest czerń i czerwień. Te dwie seksowne barwy bielizny zgrywają się ze strojami do odgrywania ról dostępnymi w sklepie internetowym Venus, ale doskonale też sprawdzają się same.

Bardziej odważne podniecające stylizacje skorzystają z lśniących modeli lateksowych, które sprawdzą się w parze z podobnymi kozakami czy gorsetem, co zdobędzie uznanie wszystkich miłośników BDSM i fetyszu.

Erotyczne figi od strony praktycznej

Kolejnym ważnym elementem jest seksowny kształt fig. Bardzo wiele modeli cechują odważne fasony rozpalające zmysły. Bielizna erotyczna może całkowicie odsłaniać tył lub przód, zostawiając jedynie zdobione koronką, podkreślające kształt bioder i pośladków, podniecające paski.

Sex shop Venus zadbał także o bardziej praktyczną stronę tych produktów. Figi są wygodne i miłe w dotyku, nie podrażniają skóry, a elastyczny materiał pozwala nosić je przez wiele godzin bez uczucia dyskomfortu, w czym nie przeszkadza nawet ich figlarny kształt.