Pokaż wszystkie filtryUkryj filtry
1 - 36 z 2356
Produktów na stronę:

Bielizna damska XXL

W zakres oferty przygotowanej przez nasz internetowy sex-shop Venus wchodzi perfekcyjnie skrojona bielizna erotyczna plus size. To stroje, które idealnie dopasowują się do ciała i pięknie eksponują jego atuty, prowokacyjnie podkreślając kobiece kształty. W wersji z wysokimi szpilkami lub cięższymi butami pozwolą Ci wyglądać niczym drapieżna domina, której nie oprze się żaden mężczyzna!

Propozycje dostępne w tej kategorii są przeznaczone dla kobiet, które nie wstydzą się swoich krągłości i są fankami niecodziennych stylizacji w sypialni. Pikantne kombinezony, majtki z szelkami, kilkuczęściowe komplety z siateczki oraz skórzane gorsety umożliwiają stworzenie seksownego i odważnego looku na każdą okazję.

Wśród szerokiej gamy bielizny erotycznej plus size znalazły się także urocze przebrania, które pozwolą Wam zerwać z nudą i wcielić się w zupełnie nowe role. Wykonane z elastycznych materiałów miękko otulają sylwetkę i wywołują ekstremalne podniecenie u partnera, podgrzewając łóżkową atmosferę.