Wibrujące jajeczko sterowane telefonem We Vibe Jive

704,00 zł
880,00 zł
RABAT -20%
Najniższa cena z ostatnich 45 dni: 616,00 zł

+ -

Dyskretna paczka Dostawa od 0zł Nasza gwarancja Tabela rozmiarów Zwrot do 30 dni We Vibe

Wibrujące jajeczko sterowane telefonem We Vibe Jive

Wyjątkowa zabawka na intymną ekstazę! 

Wszystkie kulki wibracyjne są takie same, prawda? Ta zabawka jest inna, ponieważ jej konstrukcja oznacza, że może dostosować się do kobiecej anatomii i łatwo dotrzeć do punktu G, zapewniając wiele dodatkowej stymulacji. Jednak ten mały kochanek może zrobić o wiele więcej, ponieważ ma 10 trybów wibracji, którymi można sterować za pomocą aplikacji. Połącz kulkę z bluetooth na maksymalnie dwóch smartfonach (zasięg: ok. 9 m) i kontroluj wzbudzające wibracje – lub pozwól sterować je partnerowi!  

Co więcej, za pomocą aplikacji można również tworzyć spersonalizowane tryby wibracji – oznacza to, że masz własne wzorce, które mogą wprawić Cię w ekstazę. Gdy ten pocisk wykona swoje zadanie, możesz go łatwo usunąć za pomocą paska do cofania. Jive wykonany został w całości z bezpiecznego dla ciała silikonu klasy medycznej.  Naładuj swoją nową ulubioną zabawkę za pomocą dołączonego kabla USB, aby była gotowa na kolejną erotyczną zabawę! 

Produkt należy używać z lubrykantem na bazie wody, żeby nie uszkodzić struktury zabawki. Po każdym użyciu produkt należy czyścić środkiem do czyszczenia zabawek erotycznych. 

  

Materiał/skład silikon medyczny
Długość całkowita 16.1 cm
Średnica 7.3 - 9.8 cm
Waga 293g
Wodoodporność Tak
Kolor Różowy, Niebieski
Rodzaj zasilania Akumulator - kabel USB w zestawie
Pilot bezprzewodowy sterowany smartfonem z aplikacją
Opis nie rozwiał Twoich wątpliwości ?
Zapytaj o produkt