Pompka do penisa Classic Penis Pump

48h

90,10 zł

-15%

106,00 zł

Opis nie rozwiał Twoich wątpliwości? Zapytaj o produkt Zadzwoń do nas:
kom. 696 826 764 lub tel. 22 250 00 25
lub napisz: sklep@venus.net.pl

Drukuj

Dodatkowe informacje

Materiałtworzywo sztuczne abs, silikon
Długość całkowita20.5 cm
Średnica6 cm
WodoodpornyTak
Kolorczarny

Więcej informacji

Linia PUMPED zachwyci Cię niesamowitym asortymentem sprzętu do powiększania penisa!

Badania kliniczne dowiodły, że urządzenia próżniowo wzmagające erekcję gwarantują silniejsze wzwody, zwiększają rozmiar członka w spoczynku oraz mogą permanentnie zwiększyć wymiary penisa. Amerykańskie Towarzystwo Urologiczne stwierdziło, że sprzęt ten może być pomocny w przypadku, gdy leki pokroju Viagry zawodzą! Lekarze uważają pompy do penisa za bezpieczny, efektywny oraz tani sposób na walkę z zaburzeniami erekcji oraz twierdzą, że regularne z nich korzystanie permanentnie zwiększa rozmiar członka. Kolekcja POMPA gwarantuje również opóźnienie wytrysku, zwiększenie libido, podniesienie poziomu testosteronu, utrzymanie twardszej i silniejszej erekcji oraz wzmocnienie tkanek prącia w przypadku operacji prostaty. Wypróbuj kolekcję PUMPED i zauważ natychmiastowe efekty!

Całkowita długość wynosząca 23cm oraz 6cm średnicy sprawiają, że ta wysokiej jakości pompa oferuje masę możliwości, jeżeli chodzi o „wzrost" w każdym kierunku! Całkowita długość węża wynosi 25cm, a jego wnętrze pokryte jest del katnym tworzywem Silikon. Rozmiar który osiągniesz, za każdym razem wprawi Cię w osłupienie! Sprzęt występuje w wersji przezroczystej oraz w trzech kolorach: niebieskim, czerwonym oraz czarnym. Ten wariant występuje w wersji z wygodnym uchwytem oraz gwarantującym komfort zaworem zwalniającym!

Różnice w nowej serii pompek do penisa Shot's PUMPED:

Pompki balonowe - PMP001 i PMP005 (XXL)
Znane jako piłeczki lub gruszki do ściskania, są najpopularniejszym typem sprzętu jaki spotkasz, poszukując ręcznej pompki do penisa. To niewielkich rozmiarów piłki które ściska się, by wytworzyć efekt ssący. Wygodnie leży w dłoni. Im mocniej ściśniesz, tym silniej zabawka oplecie penisa. To najtańsza, ale zarazem najmniej efektywna metoda. Ciężko utrzymać jest siłę ssącą przez dłuższy czas.

Pompki z uchwytem spustowym (2 rodzaje) PMP002 i PMP003
Uchwyt spustowy pozwala na użycie większej siły. Stwoszy większą siłę ssącą w krótszym czasie. Pozwoli na szybsze osiągnięcie wymaganej twardości członka. W porównaniu z pompką ze spustem pistoletowym, kontrolowanie ciśnienia w cylindrze jest prostsze, a samo urządzenie można nabyć za niższą cenę. Uchwyt jest wygodniejszy od trzymanej w ręce ściskanej piłki. Pozwala to pompować sprzęt dłużej, bez ryzyka skurczu. To świetny kompromis między ceną a mocą tej erotycznej zabawki. Jeśli chodzi o siłę ssącą i cenę, wariant ten plasuje się pomiędzy pompką Balonową a Pistoletową).

Pompki z uchwytem pistoletowym PMP004
Uchwyt pistoletowy zapewnia większą siłę, niż uchwyt spustowy. Stworzy silniejszy efekt ssący w krótszym czasie. Szybciej osiągniesz wymaganą twardość członka. W porównaniu z pompką elektryczną, kontrolowanie ciśnienia w cylindrze jest prostsze, a co najważniejsze, cena urządzenia jest niższa.

Pompki elektryczne (Akumulatorowe) PMP009
Najważniejsze w tym wariancie pompki do penisa jest fakt, że nie wymaga ciągłego korzystania z rąk. Pozwala to skupić się na przyjemności zamiast na ciągłym mozolnym pompowaniu urządzenia. Ustaw odpowiednią siłę ssącą i zobacz, jak pompka wykonuje całą robotę za Ciebie.

Pompki ze wskaźnikiem ciśnienia (Wszystkie trzy warianty) PMP006, PMP007 i PMP008
Pomyśl o kupnie pompki ze wskaźnikiem, jeśli jeszcze takiej nie posiadasz. Pozwoli Ci ona ustawić idealną siłę ssącą, którą będziesz aktywował podczas zabawy. Dzięki temu unikniesz też zbyt silnego ciśnienia wytworzonego przez urządzenie. Zwiększ nieznacznie siłę ssącą; nie przesadź (tu przydaje się wskaźnik ciśnienia). Nie polegaj na uczuciu "rozciągnięcia" i zgadywaniu, jaka siła ssąca obecnie oddziałuje na członka. Ból i dyskomfort nie są miarodajnym sposobem na wskazanie, gdy ciśnienie jest zbyt duże. Przesadzić można znacznie szybciej, niż się to wydaje.

Klienci, którzy kupili ten produkt, byli zainteresowani również: