Gra dla par z gadżetami Master & Slave Edition Deluxe

3-5 dni

378,00 zł

-30%

540,00 zł

Opis nie rozwiał Twoich wątpliwości? Zapytaj o produkt Zadzwoń do nas:
kom. 696 826 764 lub tel. 22 250 00 25
lub napisz: sklep@venus.net.pl

Drukuj

Dodatkowe informacje

Kolorinne

Więcej informacji

Lubicie zabawy na ostro, wiązanie, krępowanie? Chcecie być po tej stronie, która pociąga za wszystkie sznury i linki, czy raczej wolicie mieć knebel w ustach i ślady packi na pupie? A może nie znacie odpowiedzi na te pytania i dopiero musicie poznać siebie i swoje potrzeby i fantazje?

Gra Master & Slave to sposób by wkroczyć w świat bondage – podany w wersji Deluxe. Mamy tu więc 24 karty z czytelnie podanymi instrukcjami o tym co powinniście zrobić, dające wam wybór – czy chcecie byś stroną dominującą czy uległą. Oczywiście możecie wypróbować się w obu rolach, w końcu chodzi o dobrą zabawę i odkrywanie własnego sposobu na spełnianie fantazji.

Kartom pomoże bogaty zestaw akcesoriów – w końcu to wersja Deluxe. Czy znajdziecie tutaj i pejcz i knebel, packę i opaskę na oczy, obrożę i piórko do stymulacji i łaskotania, zestaw kajdanek na ręce ale także kajdanek na nogi, zestaw do krępowania w kołyskę i uniwersalny sznur do wiązania.

Bogactwo akcesoriów oraz karty z instrukcjami i poleceniami pozwolą wam przeprowadzić się przez całą masę różnorodnych pozycji, ról, działań.

Seksownych, może niekiedy bolesnych, pełnych poddania albo dominacji.

Wersje językowe kart z poleceniami: NL-EN-DE-FR-ES-IT-SE-NO-PL-RU

Klienci, którzy kupili ten produkt, byli zainteresowani również: