Masturbator i wibrator Titan & Pearl2 Couple Set

1 152,00 zł
1 440,00 zł
RABAT -20%
Najniższa cena z ostatnich 45 dni: 1 008,00 zł

+ -

Dyskretna paczka Dostawa od 0zł Nasza gwarancja Tabela rozmiarów Zwrot do 30 dni Kiiroo

Masturbator i wibrator Titan & Pearl2 Couple Set

TITAN
Masturbator Titan to najwyższej klasy masturbator w swoim segmencie. To technologiczny skarb, którym możesz sterować z łatwością za pomocą pól dotykowych. Zabawka Titan jest napędzana 9 wibratorami pociskowymi a jej rękawek ma wyjątkową strukturę.
Masturbator Titan jest jednocześnie interaktywnym erotycznym teledildem! Rozkoszuj się wszystkim, co może zaoferować Ci ten wibrator dzięki jego 9 wibratorom pociskowym lub połącz go z aplikacją, filmikami i innymi treściami, aby uzyskać jeszcze bardziej niezwykłe doznania. Możesz również połączyć swój masturbator Titan z zabawką erotyczną partnera lub partnerki, niezależnie od tego, gdzie na świecie się znajdują. Oznacza to, że również oni mogą czerpać przyjemność z każdego pchnięcia.
Zabawkę Titan można rozbudować za pomocą trzech różnych rękawków, z których każdy zapewnia inne doznania. Wibrator jest łatwy w czyszczeniu i można go ładować przez kabel USB. Wyjąć rękawek z masturbatora i wyczyścić go za pomocą środka do czyszczenia zabawek erotycznych i letniej wody.

PEARL2
Pearl2 to najwyższej jakości wibrator punktu G z technologią reagującą na dotyk. Oznacza to, że wibrator reaguje na Twoje ciało i posuwiste ruchy, które wykonujesz wibratorem. Im głębsze pchnięcie, tym mocniejsze wibracje. Podobnie jak masturbator Titan, wibrator Pearl2 możesz połączyć z dowolną zabawką firmy Kiiroo za pomocą aplikacji FeelConnect. Oznacza to, że możesz czuć każdy ruch wykonywany przez swojego partnera lub partnerkę, nawet jeżeli dzielą Was tysiące kilometrów.
Wibrator Pearl2 działa na akumulator i jest całkowicie wodoodporny, co pozwala korzystać z niego także pod prysznicem lub w wannie. Wibrator można z łatwością wyczyścić po użyciu za pomocą środka do czyszczenia zabawek erotycznych i letniej wody.

Połącz swój masturbator Titan lub wibrator Pearl2 ze stroną FeelMe.com, aby uzyskać dodatkowe doznania, które zabiorą Cię na kolejne poziomy rozkoszy. Możesz oglądać filmy porno, z którymi dzięki tej stronie połączony jest Twój wibrator. Ruchy na ekranie są przesyłane do Twojej zabawki, co pozwala Ci poczuć oglądane doznania w czasie rzeczywistym. Możesz nałożyć także okulary 3D, aby zaznać jeszcze bardziej realistycznych przeżyć. ElP

Materiał/skład Tworzywo sztuczne abs, tpe, silikon
Długość całkowita Długość całkowita wibratora 19 cm, długość użytkowa 14 cm, Długość całkowita masturbatora 22,10 cm, długość użytkowa 19 cm
Średnica Średnica masturbatora 8,7 Średnica wibratora 2,4 cm
Kolor Czarny
Rodzaj zasilania ładowanie USB
Opis nie rozwiał Twoich wątpliwości ?
Zapytaj o produkt