Pokaż wszystkie filtryUkryj filtry
1 - 36 z 1752
Produktów na stronę:
Snow

Masturbatory

Jeśli szukasz gadżetów, które doprowadzą Cię do orgazmu, w internetowym sex-shopie Venus znajdziesz wyjątkowe masturbatory dla mężczyzn i kobiet. Tego rodzaju zabawki są wykonywane z przyjemnych w dotyku i rozciągliwych materiałów, a do tego są niewielkie, poręczne i dyskretne. Dzięki temu możesz używać ich nie tylko w domu, ale także w podróży, zyskując idealnego towarzysza erotycznych zabaw.

Jeżeli interesują Cię niecodzienne wrażenia, sięgnij po masturbator męski z szerokim otworem, z którego będziesz mógł korzystać nawet wtedy, kiedy Twój penis nie będzie we wzwodzie. Elastyczne pochwy z wibracjami i różnymi kombinacjami pulsacji wyniosą Cię na szczyty rozkoszy, zapewniając maksymalnie intensywne oraz realistyczne doznania.

W asortymencie naszego sklepu mamy też innowacyjne pulsatory wyposażone w mocne silniki, które można bardzo łatwo obsługiwać za pomocą przycisku włączania/wyłączania. Elastyczność oferowanych akcesoriów sprawia, że są odpowiednie dla większości mężczyzn i kobiet.

O nas

Venus to nie zwykły sex shop. To nietuzinkowa drogeria erotyczna, gdzie z ogromną pasją i zaangażowaniem dobieramy asortyment, aby sprostał wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy pełną dyskrecję oraz wygodną formę zakupów online. Nasz internetowy sex-shop dedykowany jest wszystkim, którzy poszukują sposobu na wprowadzenie do swojej sypialni nowej energii i świeżych pomysłów.